Serpil Güngör İsveç'in en güçlü avukatı olmaya aday

Serpil Güngör
İsveç'in başkenti Stockholm ve ikinci büyük şehir olan Göteborg'da hukuk büroları olan Serpil Güngör kurduğu hukuk ağıyla İsveç'in en önemli davalarına bakıyor.

Kurduğu ofislerde farklı alanlarda olan toplam 12 avukat çalışıyor

Farklı davalara bakan, meslektaşları ile güçlü bir ağ kurarak güç birliği yapan Serpil Güngör, İsveç'in gelecekteki en güçlü avukatı olmaya doğru ilerliyor. Güçlülerin hukuku değil, haksızlığa uğrayanlar için hukuk işlemeli anlayışıyla aldığı davaların büyük bölümünü kazanan Güngör, kurduğu ofislerde farklı alanlara hakim 12 avukat ve ona yakın dilde hizmet vererek çok önemli bir örnek teşkil ediyor.

Suç ve ceza, aile hukuku, mülteci ve oturum işlemleri gibi birçok önemli alanda davalara girerek müvekkillerinin haklarını savunan Güngör, kurduğu ofislerde İsveççe, Türkçe, Kürtçe, Arapça, Sırpça, Hırvatça, Rusça ve Almanca dilleri etkin olarak kullanılıyor. Genelde her avukatlık bürosunda bu kadar etkin ve farklı dillerin kullanımına rastlamak çok zordur. Kurduğu ağla büyük bir güç birliği sağlayan Güngör, İsveçte ayrıca resmi olarak noterlik işlemlerini de gerçekleştiriyor. Noterliği bulunan Güngör, davalar sırasında önemli bir ihtiyaç olan Noter işlemlerini de kendi bünyesinde yapması nedeniyle müvekkillerinin işleri daha da kolaylaşıyor.

11 yıldır İsveç'te avukatlık yapan Serpil Güngör, edindiği tecrübelerle müvekkilerinin haklarını koruma altına almaya devam ediyor. İsveçte vatandaşlığı olanların Türkiye'deki davalarını da takip eden Güngör ile hukuki alanla ilgili yaptığımız sohbette özellikle velayet ve miras davalarının neredeyse tümüne yakınını kazandığını söyledi.

İsveç'te özellikle Türkiye'den gelen gençlerin ve burada doğmuş gençlerin hangi suçlara bulaştığı konusundaki soruma, gençlerin her yerde olduğu gibi burada da aslında benzer sorunları bulunuyor ve benzer olaylara karıştıklarını söylemek mümkün yorumunda bulunan Güngör, "Bizim gençlerimiz en çok gasp ve uyuşturucu gibi olaylara karışıyorlar diyebilirim" dedi.

Ençok suç ve ceza, darp, gasp, cinayet, cinsel istismar ve uyuşturucu davalarına baktığını belirten Güngör, özellikle velayet, mal ve miras paylaşımı gibi davalarda çok güçlü olduğunun altını çizdi.

Türkiye'den İsveç'e gelerek burada hukuk bölümü okuyup ve 11 yıldır mesleki alanda deneyim kazanan Güngör'ün gençlerimiz için önemli bir örnek teşkil ettiğini belirtmek isterim. Davalarınızda rahat anlaşabileceğiniz ve derdinizi anlatmakta zorluk çekmeyeceğiniz Serpil Güngör ile iletişim kurmayı isteyebileceğinizi düşününerek bilgilerini aşağıda paylaşıyorum.Serpil Güngör
Direkt: 08-400 280 61
Mobil: 070-453 30 33
www.advokatinnerstan.se

Stockholm Ofisi:
Kungsholmsgatan 21, 6 tr
Box 861
101 37 Stockholm
Växel: 08-400 280 60
Fax: 08-400 280 69

Göteborg Ofisi:
Drottninggatan 69
411 07 Göteborg
Växel: 031-797 16 16
Fax: 031-701 00 16
YORUM EKLE
YORUMLAR
nurettin demir
nurettin demir - 3 yıl Önce

merhabalar turkiyeden iletişime geçiyorum sizinle bir husus hakkında görüşmek istiyorum saygılarımla

Ayse adim
Ayse adim - 3 yıl Önce

Ben bir deyeri dsuk saat aldim görevli yakaldi parazini ödedi ama makemeye cikacam cok korkuyom sekerim var tansiyonum var cok pismanim korkudan ölcam

ilyas öztürk
ilyas öztürk - 3 yıl Önce

Mrb ben konya kulu dan kendim almanyada iş kazasi geçirmiştim tüm haklarimi alamadan türkiyeye istemiyerek döndüm baski altina alinmiştim alman hükümeti tarafindan bana yardimci olabilirmisiniz davama bakmak isterseniz ne kadar para alirsiniz email adresim ozturkilyas682@gmail.com.

ilyas öztürk
ilyas öztürk - 3 yıl Önce

Tkr mrblar lütfen benimle iletişime geçersiniz çok memnun olurum .emailim.ozturkilyas682@gmail.com.tskler

Sabri gorur
Sabri gorur - 2 yıl Önce

Merhaba serpil hanım yunan vizesiyle isveçe geldik gelir gelmez iltica etik 3aylık vizem biti 4aydir kamptayız ailemle birlikte 2tanede çocuğum var daha bihaber yok dublin var diyorlar burda kalmak için bi yolu yokmu bu konuda bizi bilgilendirirseniz cok sevinirim saygılar

Sardor abdugafor
Sardor abdugafor - 2 yıl Önce

Bey akşamlar ısveçda öturmızını almaya yardamcı ölabilırmısınız

Muharrem polat
Muharrem polat - 2 yıl Önce

Avukat hanım ben türküm gaziantepten yaşiyorum ben Suriye uyruklu bir bayanla 2012 yılında evlendim 2 çocuklu baba kocasının savaşta öldüğünü babası ve ailesi söyledi o zaman biz hoca nikahla evlendik 5 içinde evli kaldık gaziantepten yaşıyorduk. Bu arada 3 sefer hamile kalıyordu hastaneye gidip çocuğu aldırıyor neden dediğimde kadın hastalığı için diyordu hastalık iyi olduğunda olur dedi bende inandım 2017 yılında dedi benim alime borç dolar verelim 7 aile ferdi kaçak yoldan avrupaya gitti 30. Dolar verdi benden aldı ailesine verdi 2 ay sonra bizde gidelim dedi benim 800 gram altınım vardı bedeninde altınlar nerde dedim babama verdim dedi neden dedim sizde gelin diye gidelim alalım dedi bizde kaçak yoldan almanyada vardık babasını aradık cevap verdi benkamptayım gelemem sizlere görüşmem dedi altınlarımı alayım ben kızıma gönderirim dedi hepsi faturalı antepte aldım o zaman biz norveçte gittik polise muracat ettik polis bize tercuman getirdi karı koca olduğumuzu söyledi eşim bana sordu tercuman kanalıyla bende karı kocanız bizi aldılar bir otele gampmiş götürdüler yeme içme yatak bir oda çift yataklı verdiler 5 aya kadar orada kaldık sonra oturum için polise bizi ğöturdüler yine orada polis yine sordu kocam dedi ondan sonra arapça tercuman a bir şey söylemiş bin an polis baba sen gel senle sonra konuşuruz dedi orada benim aleyhimde ne söylemiş ben bilmiyorum bizi ayırdılar sebebini bana avukat geldi tercuman geldi dedi kadın seni istemiyor demiş benim kocam var isveçte demiş bana norveçte kalmak istiyorsunuz diye sordu mahkeme ben hukuk un olmadığı bu kadın 5 yıldır karım benim kocası yoktu ölmüştü hani dedim benim 250 milyar param altınlarımı gitti benmi şüçlüyum dedim ülkeme dönek istiyorum dedim ve döndüm o zaman bana dediler sen 5 yıl şengel ülkelerine giriş yapamazsın dedi mahkeme dedim bu ağır bir ceza benim şüçun yoktur dolandırılmış oldum şü an o bayan isveçte yaşıyor yine telefondan 6 öncesine kadar benimle görünüyordu babam ve kocam bu oyunu oynamayı söylediler bende oynadım ne yapa biliriz benimle resimleri var gaziantepten 1 yıllık oturum aldım sigortalı yaptım altın faturası var benim numaram 05377651195 muharrem polat cevap bekliyorum

Muharrem polat
Muharrem polat - 2 yıl Önce

Telefon numaranız. Gönderin İsveç te dava açacağım


banner4

banner6