banner103

Danimarka'da silahlı saldırı!

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da silahlı bir saldırı gerçekleştirildiği ve saldırıda bir kişinin öldüğü bir çok kişininde yaralandığı belirtildi

Danimarka'da silahlı saldırı!

Danimarka'nın başkenti Kopenhag’ın kuzeyinde bulunan Rungsted şehrinde silahlı saldırı meydana geldi. Olayda bir kişinin öldüğü ve bir çok  kişinin yaralandığı aktarıldı. 

ÇOK SAYIDA YARALI VAR

Danimarka'nın başkenti Kopenhag’ın kuzeyinde bulunan Rungsted şehrinde silahlı saldırı gerçekleştirildi. Nordsjlland polisinin yaptığı açıklamada, saldırının Sofienberg Sarayı önünde yaşandığı, olay yerinde çok sayıda sağlık, Özel Harekat Polisi ve Olay Yeri İnceleme ekibinin bulunduğu bildirildi. Açıklamada, saldırı sonrasında bir kişinin öldüğü  çok sayıda yaralı olduğu ve yaralıların bazılarının durumunun ağır olduğu aktarıldı.

HELİKOPTERLER HAVADA

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada olayla ilgili şuan detay verilmeyeceği bildirilirken, helikopterlerin olay yeri ve civarında uçuş yaptığı belirtildi. Danimarka basınına yansıyan haberlerde olayın çeteler arası hesaplaşma olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu ifade edildi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6