DVT DEVOTRANS 26-29 Nisan 2021 tarihleri arasında Türkiye'nin otomotiv ve yedek parça üretici devlerinin katılacağı dijital fuarda yerini alıyor.

Kovid-19 küresel salgınının devam ettiği ve dijitalleşmenin önem kazandığı bugünlerde fiziki fuarların mümkün olmadığı bir ortamda Türkiye'nin güçlü üreticileri dijital fuarda bir araya geliyor.

Üreticilerin ürünlerini hedef kitleye dijital ortamda tanıtabileceği AutoExpo Türkiye 2021, özellikle Türk otomotiv pazarının keşfedilmesi ve önde gelen Türk üreticilerle doğrudan iletişim kurulabilmesi için tasarlandı.

Küresel anlamda kaliteli otomotiv ürünlerinin, otomotiv sektöründe kullanılan test cihazlarının sergilendiği, söz konusu ürünlere satın alma fırsatları sunulduğu ve otomotiv yedek parça ve aksesuarları konusunda geniş ürün yelpazesinin 60'a yakın Türk firması tarafından sergileneceği bu önemli fuarda DVT DEVOTRANS, Hall 5 Stand 59’da yerini alacak.

AutoExpo Türkiye 2021, başta Kuzey ve Güney Amerika olmak üzere Dünya çapında kalifiye tedarikçilerle ağ kurma, otomobil parçalarını, otomotiv sektöründe önemli yere sahip olan kalite kontrol test cihazlarını doğrudan üreticilerden satın alma fırsatı sunmakta.

DVT DEVOTRANS'ın otomotiv üretim alanında kullanılmak üzere ürettiği cihazların fuarda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Pandemiye rağmen, 2020 yılında yeni modelleri üretim yelpazesine katan ve ihracatta büyüme sağlayan DVT DEVOTRANS, alanında Türkiye'nin en köklü firması olup, dünya genelinde 70'ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Dünya genelinde on binlerce müşterisi olan ve 600'den fazla ürün modeliyle önemli bir yere sahip olan DVT DEVOTRANS, teknolojik gelişmelere ve inovasyona büyük önem vermektedir.

26-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan AutoExpo Türkiye 2021 fuarında dijital standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz. Fuar tanıtım kataloğumuzu buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Fuardaki yerimiz: Salon 5 Stand 59

Fuarın aktif olduğu tarihlerde dijital fuarı, gezmek ve standımızı ziyaret etmek için buraya  tıklayabilirsiniz.

AutoExpo Türkiye 2021 fuarında yer alacak olan otomotiv üreticilerine ve sektöre yönelik cihazlarımızdan bazıları aşağıdadır:

Editör: İsveç Gündemi