banner180

Vatan Şaşmaz 'Filiz Aker başımı belaya sokacak' demiş

Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesine ilişkin organizatörü Nedim Delibaş'tan önemli bir iddia geldi.

Vatan Şaşmaz 'Filiz Aker başımı belaya sokacak' demiş
 Vatan Şaşmaz cinayetinde iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

Vatan Şaşmaz'la birçok organizasyonda birlikte çalışan Nedim Delibaş, CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalara bulundu.

"VATAN'I SÜREKLİ RAHATSIZ EDİYORDU"

Delibaş, "Sanıyorum 2015'ten önce bununla bir gönül birlikteliği vardı. Evlendikten sonra Vatan'ı sürekli rahatsız ediyordu. Bir gün sert bir telefon görüşmesi yaptı. Vatan nedir dedim, 'Ağabey sorma bu kadın benim başımı belaya sokacak' dedi. Bu kadın Vatan'ı rahatsız ediyordu." açıklamasında bulundu.

"KİMSEYİ İNCİTMİŞLİĞİNİ GÖRMEDİM"

Öte yandan Vatan Şaşmaz'ın menajeri Gökhan Karaduman da, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olayla ilgili bilgi sahibi olmadığını söyledi.

Karaduman, Şaşmaz ile menajer-sanatçı ilişkisinden ziyade ağabey-kardeş durumlarının olduğunu belirterek, "2006'da tanışıp çalışmaya başlamıştık. Vatan ağabeyin menajerlerinden biriydim. 11 yıl oldu. 11 yılda çok fazla iş yaptık. 11 yıl içerisinde Vatan ağabeyin herhangi birisiyle en ufak bir husumetini, bir tartışmasını, birini kırmışlığını, incitmişliğini görmedim, tanık olmadım. Onunla ilgili yaşadığım tek kötü anı maalesef bugün oldu." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 01:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6