Taksim'deki dönerci 40 Suriyeli çocuğa daha döner dağıttı

Suriyeli çocuklara 35 döner ve ayran siparişi veren kadının ortadan kaybolmasıyla gündeme gelen dönerci, 40 çocuğa daha döner dağıttı.

Taksim'deki dönerci 40 Suriyeli çocuğa daha döner dağıttı
 Taksim'de bir dönerciye geçtiğimiz günlerde gelen bir kişi, Suriyeli çocuklara döner ısmarlayıp parasını ödemeden kayıplara karışmıştı. Parasını alamayan dönerci ise mağdur olmuştu. Haberi televizyonlardan izleyen ve ismi öğrenilemeyen bir kişi, restoran sahibine kurye aracılığıyla bir mektup ve zarfın içinde 500 lira gönderdi.

40 SURİYELİ ÇOCUĞA DAHA DÖNER DAĞITTI

Mektupta gönderdiği parayla dönercinin zararını karşılamasını ve kalanıyla da Suriyeli çocuklara tekrar döner ısmarlamasını isteyen şahıs, isminin gizli kalmasını istedi. Mektubu alan dönerci öğlen saatlerinde Suriyeli yaklaşık 30-40 çocuğa tekrar döner ısmarladı. Döner yemek için büfenin önünde kuyruğa giren Suriyeli çocuklar, mutlu olduklarını söyledi.

"ÇOCUKLARA DÖNER VERİN"

Bir vatandaşın kuryeyle kendilerine 500 lira para gönderdiğini belirten büfe sahibi Mikail Sabuncu, 200 küsür liralık masrafı alarak kalan parayla da tekrar çocuklara döner verin diye de bir mektup yazıldığını aktardı.

35 çocuğa döner ısmarladı, parayı ödemeden kaçtı haberi

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6