Özgecan'ın katili cezaevinde ölü bulundu!

CNN'in iddiasına göre, Mersin'de Özgecan Aslan'ı vahşi bir şekilde öldüren Katil Suphi Altındöken, tutuklu kaldığı Gaziantep Ceza ve Tutukevi'nde ölü olarak bulundu.

Özgecan'ın katili cezaevinde ölü bulundu!

 Mersin'de 20 yaşındaki Özgecan Aslan'ı vahşice katlederek öldüren Katil Suphi Altındöken, tutuklu bulunduğu Gaziantep Ceza ve Tutukevi'nde ölü olarak bulundu.

İddialara göre Suphi Altındöken'e, ölümünden 1 gün önce diğer mahkumlarca işkence edildi.

Sosyal medyada bir anda hızla yayılmaya başlayan bu haber henüz resmi makamlar tarafından doğrulanmadı. Ancak yetkili ağızlardan edinilen bilgilere göre Suphi Altındöken'in ölümünün kısa bir süre içinde açıklanması bekleniyor.

'KATİL ÖLDÜ' İDDİASINA YALANLAMA GELDİ

Öte yandan; Mersin'de Özgecan Aslan'ı vahşice öldüren katil zanlısı Suphi Altındöken'in hücresinde ölü bulunduğu bir haber sitesi tarafından haberleştirilince sosyal medyaya bomba gibi düştü. Olayın büyümesinin ardından, Gaziantep Ceza ve Tutukevi Özgecan Aslan'ın katilinin öldüğü iddialarını yalanladı. Adalet Bakanlığı ve Cezaevi yönetiminden edinilen bilgiye göre ise, Özgecan'ın katili Suphi Altındöken'in özel güvenlikli cezaevinde koğuşunda ve sağlıklı olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 23:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6