banner198

Katiliyle üç seans görüştü

Yazar Beki İkala Erikli’nin katil zanlısı Sinem K.’ya 3 seans yaşam koçluğu yaptığı ortaya çıktı. Sinem K. “Sözde o meleklerle konuşuyormuş. Kitaplarını okuduktan sonra dengem ve dünyam alt üst oldu” dedi

Katiliyle üç seans görüştü

Meleklerle Yaşamak kitabının yazarı olan yaşam koçu Beki İkala Erikli'nin (47) katili Sinem K. ile (31) 3 seansta görüştüğü belirlendi. Emniyetteki ilk ifadesinde "Sözde o meleklerle konuşuyormuş. Kitaplarını okuduktan sonra dengem ve dünyam alt üst oldu. Aslında bu şeytan. Benim gibi başka insanlara zarar vermesin diyerek öldürdüm" diyen Sinem K., adliyeye sevk edilirken ise "Şeytan gördürten insanlar, karanlığı açmaya çalışan insanlar yaşamayacaklar. Çoluğumuz çocuğumuz şeytan görmesin" dedi.

PLANLAYARAK İŞLEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Zanlı suç aleti silahın babasından kaldığını iddia etti. Cinayeti planlayarak işlediği ifade edilen zanlının kitaplarını okumaya başladıktan sonra Erikli'nin ofisine müşteri olarak 3 seans geldiği ortaya çıktı. Zanlı Sinem K.'nın geçmişte akli dengesinin bozuk olduğuna yönelik herhangi bir doktor raporunun bulunmadığı da ortaya çıktı. Erikli ofisinin girişinde önceki akşam üç kurşunla öldürülmüştü. İddiaya göre; Sinem K. Erikli'yi asansör beklerken öldürdü. Cinayetten sonra annesini aradı ve "O kadını öldürdüm" dedi. Anne emniyete haber verdi. Bir gün sonra saçlarını kazıtarak annesi ile birlikte yaşadığı Küçükçekmece'de yer alan adrese gelen Sinem K. gözaltına alındı. Dört yıl önce eşinden boşanan ve annesi ile yaşadığı saptanan zanlının üzerinde suç aleti silah bulundu.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6