banner180

Kahveye selam vermeden giren adam dayak yedi

İzmir'in Torbalı ilçesine bağlı Çapak Mahallesinde kahvehaneye selam vermeden giren Mehmet Erküven, 5 kişi tarafından tekme tokat dövüldü.

Kahveye selam vermeden giren adam dayak yedi
 zmir'in Torbalı ilçesinde bir inşaatta çalışan 40 yaşındaki Mehmet Erküven, geçtiğimiz çarşamba günü iş bitiminde Çapak Mahallesindeki kahvehaneye çay içmek için girdi.
Kahvenin içine selam vermeden giren Erküven'e iddiaya göre kahvedeki bir vatandaş vurgulu bir şekilde "Aleykümselam birader" dedi.
Bunun üstüne başlayan tartışmada Erküven, iddiaya göre mahalleli tarafından darp edilmeye başladı.
Tek başına saldırıya maruz kaldığını öne süren Erküven, ambulansla Torbalı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İzmir'de kahveye selam vermeden giren adam dayak yedi

3 GÜN İŞ GÖREMEZ RAPORU VERİLDİ

Başına ve alnına dikiş atılıp 3 gün iş göremez raporu alıp jandarmaya şikayette bulunan Erküven, kavga sırasında cebindeki paraları ve telefonunu da çaldıklarını iddia ettiği saldırganların yakalanmasını istiyor. Konuyu jandarmaya taşıyan Erküven, "İş çıkışı kahveye girdim. Dalgınlıkla selam vermeyi unuttum. Kahvede olan 20'li yaşlarda bir genç 'Aleykümselam birader' dedi. Ses tonlaması nedeniyle sözlü tartıştık. Daha sonra bana saldırmaya başlayınca mahalleli de kavgaya dahil oldu. Sopalarla bana saldırdılar. Beni ambulansla hastaneye kaldırdılar. Cep telefonum ve cebimdeki parayı çaldılar. Şikayetçi oldum" dedi.

İzmir'de kahveye selam vermeden giren adam dayak yedi

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2016, 00:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6