banner114

İstanbul'da şiddetli deprem

İstanbul'da saat 14.00 sularında şiddetli şekilde hissedilen bir deprem meydana geldi. Çok sayıda vatandaş depremle birlikte sokaklara döküldü. AFAD İstanbul'daki depremin büyüklüğünü 5.8, Kandilli Rasathanesi 5.7 olarak açıkladı. Depremin derinliği yaklaşık 6.9 kilometre

İstanbul'da şiddetli deprem

 İstanbul'da saat 13.39'de çok şiddetli bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'un genelinde ve çevre kentlerde hissedildi. AFAD İstanbul'da Silivri açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğünü 5.8 olarak açıkladı. Deprem yerin yaklaşık 6.9 kilometre altında meydana geldi.

SİLİVRİ'YE 21.68 KİLOMETRE UZAKTA

Depremin Silivri'ye uzaklığının 21,68 kilometre olduğu belirtildi. Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi de depremin büyüklüğü için 5.8 açıklaması yaptı.

Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 5.7 olarak duyurdu. Depremin merkez üssü Silivri açıkları. Deprem sonrası yoğunluk nedeniyle pek çok vatandaş cep telefonlarının çalışmadığı mesajlarını paylaştı.

VATANDAŞLAR SOKAĞA DÖKÜLDÜ

İstanbul'da şiddetli şekilde hissedilen deprem sonrası vatandaşlar sokağa döküldü, öğrenciler de okulların bahçesine indirildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6