Gurbetçinin çantasını çaldılar... İçinde 200 bin TL’lik...

banner54

Tatil için ailesiyle memleketi Gaziantep’e gelen gurbetçinin içerisinde altın ve dövizin bulunduğu çantası, otomobilinden çalındı.

Gurbetçinin çantasını çaldılar... İçinde 200 bin TL’lik...

ALINAN bilgiye göre, Fransa’nın Mulhouse kentinde yaşayan Hurşit Ümit Güneş (24), kısa bir süre önce ailesiyle memleketi Gaziantep’e gitti. Güneş, alışveriş yapmak için İnönü Caddesi’nde otomobilini durdurarak bir oyuncak dükkânına girdi. Bu sırada kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişiler, aracın camını indirerek içerisinde altın ve dövizin bulunduğu çantayı alıp kaçtı. Güneş’in ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede çalışma başlattı. Güneş, gazetecilere, çantasında yaklaşık 200 bin lira değerinde altın ve döviz bulunduğunu söyledi.

Tatil için memleketine geldiğini anlatan Güneş, “Pazar günü yola çıkacaktım ama çıkamıyorum ve mağdurum. Hırsızların bulunmasını istiyorum. Fransa’ya dönmek için evraklarımın ve paramın bulunmasını istiyorum. Kısa zamanda suçluların yakalanacağına inanıyoruz. Çantanın içindeki çocuğum, eşim ve kendime ait belgeler nedeniyle Fransa’ya dönemediğimiz için üzüntü yaşıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6