banner180

Bütün terör örgütleri birleşti

AK Parti İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati, Ankara'da gerçekleşen bombalı saldırı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. A Haber’de yayınlanan Kadraj programına katılan Nebati, "Türkiye'nin her tarafında ilk defa terör örgütleri açık bir şekilde birleşerek operasyona başladılar. Türkiye'nin karşısında en az on tane terör örgütü var. Fakat kimse ümitsizliğe kapılmasın, bunların hepsi mutlaka çözülecektir." dedi.

Şimdi, Güneydoğu'dan itibaren Türkiye'nin her tarafında ilk defa terör örgütlerinin birleşerek, daha önce gizli bir ortaklık yapan terör örgütleri açık bir şekilde bir operasyona başlamış. Türkiye'nin karşısında on tane terör örgütü var. Bunun yanında dışarıdan DAEŞ gibi bir terör örgütü var ve karşımızda otoritesi olmayan bir devlet toprağı var. Buradan sürekli birileri geliyor.

"BUNLAR MUTLAKA ÇÖZÜLECEKTİR"


Türkiye'nin yapması gereken şey, bu operasyonların önleyici yönünün daha da artar şekile getirilmesi. Dün meydana gelen olaydan önce İçişleri Bakanımız açıkladı; 15'e yakın canlı terörist yakalanmış durumda. Bunların bir tarafta yakalanması, bir tarafta bertaraf edilmesi… Öbür tarafta bunlara destek veren belli bir kitle var. Bunların üzerine de gidilmesi lazım.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2016, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6