ATASOY ailesinin oğulları 22 yaşındaki Doğan Atasoy, cuma günü BMW marka otomobiliyle, A 42 otobanından Duisburg istikametine seyrederken, Herne şehri yakınlarında kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle büyük hasar alan araçta bulunan ve kazada kolu kırılan Doğan Atasoy’un arkadaşı kaza yerine gelen ambulansla ayrı bir hastaneye götürülürken, kafasından ağır darbe alan Doğan Atasoy ise ambulans helikopterle Gelsenkirchen’de bulunan hastaneye nakledildi.

Türk babanın feryadı: ‘Doktorlar oğlumun fişini çekecekler’

Türk babanın feryadı: ‘Doktorlar oğlumun fişini çekecekler’

Türk babanın feryadı: ‘Doktorlar oğlumun fişini çekecekler’

‘ORGAN BAĞIŞI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ’ DİYE SORDULAR
Oğlunun acısıyla yanıp tutuşan baba Cuma Atasoy, “Oğlum cuma günü kazadan sonra getirildiği hastanede, henüz ikinci günde yani cumartesi günü doktorlar ‘Oğlunuzun organ bağşını düşündünüz mü?’ diye sordular. Kendilerinden oğlumuz için bir umut beklerken bize bunu sordular. Pazartesi günü de, oğlumu tedavi etmeyip yaşamını sağlayan fişini çekeceklerini söylediler” diye feryat etti. Oğlunun tedavi edilmesini, olmuyorsa başka bir hastaneye nakledilmesini isteyen acılı baba Atasoy, yardım talep eden bir video çekip sosyal medyadan paylaştı. Baba Atasoy, “Söz konusu hastane ya oğlumun tedavisine devam etsin, ya da raporlarıyla oğlumuzu bize versin başka bir hastanede umudumuzu arayalım. Hiç olmadı oğlumun tedavi edilmesi için Türk devletimizin makamlardan yardım ve destek bekliyoruz” dedi.

Avrupa Parlamentosu üyelerinin telefonlarında casus yazılım olduğu ortaya çıktı Avrupa Parlamentosu üyelerinin telefonlarında casus yazılım olduğu ortaya çıktı

Türk babanın feryadı: ‘Doktorlar oğlumun fişini çekecekler’

Doğan Atasoy’dan iyi bir haber alabilmek için Atasoy ailesinin yakınları ve komşuları, adeta hastane önüne akın etti.

Editör: İsveç Gündemi