banner198

WhatsApp, 2022’nin ilk bomba özelliğini duyurdu

Teknoloji devi Meta’ya ait mesajlaşma platformu WhatsApp, 2021 yılını inişli çıkışlı bir şekilde tamamladı. Popüler uygulamanın geliştiricileri, 2022’nin ilk büyük güncellemesini sunmaya hazırlanıyor. WhatsApp, biri size mesaj gönderdiğinde kişinin fotoğrafını ve ismini bildirime ekleyecek.

WhatsApp, 2022’nin ilk bomba özelliğini duyurdu

021’in başlarında tartışmalı ‘gizlilik sözleşmesi’ ile kullanıcıları tarafından eleştirilen ve binlerce kullanıcısını rakip mesajlaşma uygulamalarına kaptıran WhatsApp, yeni yılın ilk özelliğini kısa süre sonra herkese açacak.

BİLDİRİMLERDE FOTOĞRAF VE İSİM

WhatsApp’ın en yeni güncellemelerini ve çalışmalarını duyuran WABetaInfo, iOS 15 ve WhatsApp’ın 2.22.1.1 sürümünü çalıştıran cihazlarda yeni bir özellik keşfetti. WhatsApp, bildirimlerde mesaj atan kişinin profil fotoğrafını ve ismini göstermeye başladı. Aslında bu, Twitter ve pek çok platformun halihazırda uyguladığı popüler bir özellik. 

Bu arada, söz konusu bildirim özelliği şu anda sadece WhatsApp’ın iOS beta test kullanıcıları için erişime açıldı. Ancak popüler platformun yetkilileri, tüm beta test kullanıcılarına görünmeyebileceğini açıkladı. Ayrıca özelliğin göründüğü kullanıcılar da çeşitli sorunlar yaşayabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6