banner180

İsveç’ten gelen beklenmedik sürpriz; 2019 Volvo S60 ilk kamuflajsız görseliyle karşımızda!

Tahmin edilenin çok öncesinde gelen sızıntı görseliyle karşımıza çıkan 2019 Volvo S60, artık çok daha sportif bir genel yapıya sahip. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Detaylı bilgi için http://www.log.com.tr/yasal-uyari-ve-kullanim-sartlari

İsveç’ten gelen beklenmedik sürpriz; 2019 Volvo S60 ilk kamuflajsız görseliyle karşımızda!
 Kısa bir süre önce yeni jenerasyon V60‘ın tanıtımını gerçekleştiren Volvo, ilk gösterimi devam etmekte olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapıyor. V60 ile birlikte bir modeli bir modelde ilk kez iki adet hibrit motor seçeneği sunan marka, bundan sonrası için planını elektrikli ve hibrit modeller üzerine kuracak.

V60’ın ardından 2019 S60 ile ilgili yoğun bir soru bombardımanına maruz kalan marka CEO’su Hakaan Samuelson, kısa bir süre önce twitter hesabı üzerinde ufak da olsa bir detay paylaşmıştı. İki ay içerisinde düzenlenmesi beklenen S60 ile ilgili beklentiler haliyle V60 üzerinden devam ederken, yerel bir kaynaktan gelen ilk sızıntıyla heyecan fazlasıyla erken başladı.

Motor seçenekleri aynı olacak 

Dizelin ardından kaçınılmaz son için ikinci karar; Volvo benzinli motor geliştirmeyi durduruyor İsveç merkezli Taknikens Varld tarafından servis edilen görselde, kendisini V60’dan ayıran en karakteristik bölümü olan arka yüzünü görme şansına eriştiğimiz S60’da güzel ve yerinde değişimlerin söz konusu olduğu söylenebilir. S90’dan anımsadığımız C formlu LED stopları araca uyarlandığını gördüğümüz marka tasarımcıları çift çıkışlı büyük egzozlar ile karakteri güçlendiriyor. XC60’ın üretiminin gerçekleştiği ayrı tesiste banttan inecek olan 2019 Volvo S60’ın ön bölümüyle ise birebir V60 ile benzerlik gösterecek.

Kaynak: log.com.trGüncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6