banner180

Apple bu sorunu bir türlü çözemedi!

Apple'nin başını bir hayli ağırtan sorun bir türlü çözülmedi. Şirket son yayınlanan yamalarla birlikte OS X Yosemite ile de soruna çözüm getiremedi.

Apple bu sorunu bir türlü çözemedi!

Apple tarafından üretilen ve milyonlarca kişinin kullandığı Mac modellerde yaşanan Wi-Fi sorunu hala çözülemedi. Son yayınlanan  yamalarla birlikte OS X Yosemite’nin de etkili olamadığı bu sorun giderek can sıkıyor.

Apple tarafından titizlikte çalışılmasına rağmen çözüm bulunamayan bu sorun Mac modellerinin ardından üstelik İOS 8’de de yaşanmaya başlandı.

Gerek forumlarda gerekse de firmanın resmi sitesi üzerinden sorunla ilgili yoğun bir şikayet olduğu belirtirken, Apple cephesinden sorun ile ilgili henüz bir açıklamanın gelmemesi, kullanıcıları daha da kızdırdı.

Son olarak OS X Yosemite ile birlikte Wi-Fi sorununun çözülmesi beklenirken, bu güncellemeyi yapan kullanıcılar hala aynı sorunla başa çıkmaya çalışıyor. Özellikle internet üzeirnden çalışan kişilerin ciddi sıkıntı yaşadığı bu sorunda önümüzdeki günlerde yeni yamaların yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2015, 22:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6