Bugün sabah saatlerinde Stockholm - Ankara ve Konya kampanyası başlatan Tatil Resebyrå büyük ilgi görüyor. Akşam saatlerinde aynı modelde bir çalışma duyurusunu da Stockholm - Antalya uçuşları için yapan kurum, biletlerini erkenden almak isteyen tatilciler için önemli fırsat sunuyor.

Sosyal medyanın gücünü bilen yetkililer daha çok insana ulaşmak için Paylaştıkça Kazan kampanyası başlattı.

Facebook ve sosyal medya kanallarıyla insanlara etkin ulaşmanın önemine dikkat çeken Tatil Resebyrå satış direktörü Semihhan Aydemir, "Amacımız öncelikle kendi insanlarımıza etkin ulaşmak ve geleceğe yönelik önemli hedeflerimiz bulunuyor. Bizim burada oluşturmaya çalıştığımız network aslında para kazanmanın çok daha ötesinde çünkü bu sektördeki pastanın büyük kısmını yabancılar alıyor ve bizde Türkiye'den buraya gelen Türk, Kürt, Süryani ve diğer etnik gruplar olarak önemli bir gücüz aslında neden kendi insanımıza hizmet veren biz olmayalım. Özellikle şunun altını çizmekte fayda var. Amacımız rekabetten çok  halkımıza daha çok alternatif sunup kapsamlı hizmet vermek. Biz büyüdükçe topluma daha da çok faydamız olur. Kesinlikle ses getirici hizmetler sunma çabası ve gayretindeyiz. Sosyal ve kültürel anlamda da toplumumuzun ihtiyacı olan her türlü etkinliğe desteğimizi de eksik etmiyeceğimizin bilinmesini isteriz" yorumunda bulunarak güçlü bir yapı oluşturmak istediklerinin altını çizdi.

115 noktada araç kiralama hizmeti...

Türkiye'nin birçok noktasında araç kiralama hizmeti de başlatan Tatil Resebyrå özellikle İstanbul, Ankara, Antalya ve Gazipaşa Havalimanları başta olmak üzere, 13 Havalimanında ihtiyacı olan tatilcilere buradan araçlarını ayarlayarak önemli bir hizmet sunuyor.

Tarihi ve kültürel geziler noktasında da turlar hazırlayan kurum önümüzdeki günlerde Turlar ile ilgili önemli adımlar atacaklarını ve güzel çalışmaları duyuracakları belirtildi.

Editör: İsveç Gündemi