Türkiye'nin grubunda ki Finlandiya kuradan ümitli

Dünya Kupası Elemeleri'nde Türkiye ile aynı grupta yer alan Finlandiya'nın Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Marco Casagrande, grupta herkesin eşit şansa sahip olduğunu söyledi

Türkiye'nin grubunda ki Finlandiya kuradan ümitli
 Finlandiya Futbol Federasyonu, milli takımın başına getirilecek teknik direktörü internet sitesi üzerinden aramayı sürdürüyor

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde, Türkiye, Ukrayna, İzlanda ve Hırvatistan'la (I) Grubu'nda yer alacak Finlandiya'nın Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Marco Casagrande, bütün ülkelerin saygı duyulması gereken bir güce ve eşit şansa sahip olduğunu söyledi.

Kura çekimine ilişkin değerlendirmesi federasyonunun internet sitesinde yer alan Casagrande, grupta tek tanıdık takımın Türkiye olduğunu ifade etti.

Türk Milli Takımı ile bir çok turnuvada karşı karşıya geldiklerini belirten Marco Casagrande, diğer takımlarla ise ilk kez karşılaşacaklarını vurgulayarak, gruptaki bütün takımların Rusya'ya gitme şansı bulunduğunu dile getirdi.

- İnternetten teknik direktör arıyorlar

Öte yandan, Finlandiya Futbol Federasyonu, milli takımın teknik direktörlüğü görevine getirilecek kişiyi internet sitesine koyduğu başvuru formu aracılığıyla aramaya devam ediyor.

Finladiya Milli Takımı'nın teknik direktörü Mixu Paatelainen'in görevine 14 Haziran'da son verilmiş, federasyonun internet sitesinden yapılan duyuruda takımın başına yeni teknik direktör arandığı ve başvuru formunu dolduran adayların değerlendirmeye alınacağı belirtilmişti.

Teknik direktörlük başvuruları 3 Ağustos'a kadar devam edecek.

Atila ALTUNTAŞ / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2015, 01:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6