Tümer Metin ile Caner Erkin tartıştı

A Milli Takım'da dün yapılan toplantıda Caner Erkin ile Tümer Metin arasında sert bir tartışma yaşandığı ortaya çıktı.

Tümer Metin ile Caner Erkin tartıştı
 Türkiye, İrlanda’nın dün kazanmasıyla Euro 2016 macerasını sonlandırdı. Dün gece otelde futbolcular ile maçı izleyen Fatih Terim, elenmenin ardından oyuncularına sarılarak ağladı. İmparator oyuncularına, “Sizin canınız sağ olsun” dedi.

Bu gelişme sonrasında oyuncular da gözyaşlarına hakim olamadı. Öte yandan Futbol Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti galibiyetinin ardından “Maç sabahı tüm sorunları hallettik” ifadesini kullanmıştı. Otelde yapılan kahvaltının ardından Fatih Terim tüm futbolcuları toplantı odasına çağırdı.

HERKES BİZİ SUÇLUYOR

Toplantıda ilk olarak Burak Yılmaz söz aldı. Medyada çıkan haberlere tepki gösteren Burak,“Ortada bir sürü çirkin iddia var ama kimse çıkıp bizi savunmuyor. Herkes futbolcuları suçluyor” dedi.

HERKES BİZE SIRTINI DÖNDÜ

Yıldız futbolcunun bu sözlerine birçok arkadaşı da destek verdi. Ardından Caner Erkin, teknik heyeti ima ederek “Herkes bize sırtını döndü” diye konuştu.

ASIL BAZILARINIZ TAKIMA SIRTINI DÖNDÜ

Caner’in bu sözleri gerilimi artırdı. Fatih Terim’in ekibinde yer alan Tümer Metin’in Caner’in sözlerine “Asıl bazılarınız takıma sırtını döndü” yanıtını vermesinin ardından ikili arasında sert bir ağız dalaşı yaşandı.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in araya girmesiyle tartışma sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6