banner180

'PSG'de kalmam için Eyfel yerine benim heykelimi dikmeliler'

İsveç'in yıldız futbolcusu İbrahimovic, PSG'de kalması için Eyfel yerine kendisinin heykelini dikmeleri gerektiğini belirterek, "Hala heykelin hangi ölçüde olacağına karar vermedik ama Eyfel kulesinin yerine benim heykelimi dikeceklerine inanmıyorum" dedi.

'PSG'de kalmam için Eyfel yerine benim heykelimi dikmeliler'
İbrahimovic, 2016 Avrupa Şampiyonası'na (EURO 2016) hazırlık kapsamında Çek Cumhuriyeti ile yapacakları maç için bulunduğu milli takım kampında açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli futbolcu, bir İsveçli gazetecinin "Türkiye, Belçika ve Fransa'da meydana gelen terör saldırıları sizi EURO 2016'da nasıl etkileyecek? Sorusuna, "Öncellikle bu terör saldırıları beni çok üzüyor. Terör saldırıları futbolumuzu etkilemeyecek. Terör saldırılarına karşı insanlara pozitif enerji vererek onları eğlendirmeye devam edeceğiz" dedi.

Transfer konusuna da değinen 34 yaşındaki futbolcu, şunları kaydetti: "Paris Saint Germain'de kalabilmem için Eyfel'in yerine benim heykelimi dikmeleri gerektiğini belirtmiştim. Hala heykelin hangi ölçüde olacağına karar vermedik ama Eyfel kulesinin yerine benim heykelimi dikeceklerine inanmıyorum."
İngiltere Premier Ligi'nden kendisine teklifler geldiğini aktaran yıldız futbolcu, "Bu sene iyi bir sezon geçirdim. İngiltere liginden teklifler alıyorum. Bu doğru ama sezon sonunda her şey olabilir. Geleceğim ile ilgili her şeyin şu anda çok parlak gözüktüğünü söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli futbolcu, 34 yaşına girmesine rağmen kendisini genç hissettiğini aktararak, "Şu anda 35 yaşına girmek üzereyim. Bu sene hayatımın en iyi sezonunu geçiriyorum. Her yeni yıl bana ve futboluma bir şeyler katıyor. Tecrübem artıyor. Bu benim işim, ben bunu en iyi şekilde yapmak zorundayım" diyerek sözlerini tamamladı.

Orhan Karan/Atila Altuntaş
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 00:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ihsan öcût
Ihsan öcût - 7 yıl Önce

Türkiye - Isvec macina gelmeyen duyarsiz futbolcu.
İbrahimovic, dememek lazim artik , Korkak Ovic diye ismini degistirelim.

SIRADAKİ HABER

banner6