Kırklarelili hakemler, İsveç'te

KIRKLARELİLİ futbol hakemlerinin da aralarında bulunduğu Türk hakemler, İsveç'in Göteborg kentinde düzenlenen Gothia Cup Dünya Gençlik Futbol Turnuvası'na katılıp, maçlar yönetti.

Kırklarelili hakemler, İsveç'te

Kırklareli (İHK) İl Hakem Kurulu Başkanı Haluk Demireli, bu yıl 3'üncü kez katıldıkları İsveç Göteborg'da yapılan Gothia Cup Dünya Gençlik Futbol Turnuvası'nın hakemler açısından çok faydalı ve yararlı geçtiğini söyledi. Türkiye'yi turnuvada 9'u bayan 8'si aday hakem olmak üzere 30 hakemin temsil ettiğini belirten Demireli, "2018-2019 futbol sezonu öncesi katıldığımız bu turnuvada hakemlerimiz; karşılıklı sevgi, saygı ve dayanışma içerisinde bir birine kenetlenerek bir kamp ortamında başarılı ve güzel maçlar çıkarmış oldukları resimlerdeki gülen yüzlerden anlaşılmaktadır. 245 maçı sorunsuz ve sıkıntısız yöneten genç hakemlerimizi kutluyor ve alınlarından öpüyorum. Bu turnuvaya hazırlanmada bize destek veren başta MHK Başkanımız Sayın Yusuf Namoğlu olmak üzere MHK 1'nci bölge sorumlusu .Ahmet Erdoğan ve bölgesel hakem kurulu üyelerimize, kıyafet ve malzeme desteği sağlanmasına destek sunan TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı'ya,ayrıca maddi anlamda bizi destekleyen Kırklareli Belediye Başkanımız  Mehmet Siyam Kesimoğlu'na, Babaeski Belediye başkanımız Abdullah Hacı'ya, saygılarımı ve şükranlarımı sunarım.


Demireli, Gothia Cup Dünya Gençlik Turnuvası'na; 78 ülkeden 1731 futbol takımını katıldığı 4 bin 424 maçın oynandığı turnuvada hakemlerimizin 6 günde 245 maç yönettiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6