Erkan Zengin transferinin perde arkası

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Erkan Zengin transferinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın planlarını bakın nasıl bozdu!

Erkan Zengin transferinin perde arkası

Erkan Zengin'in ödemelerinin yapılamaması üzerine futbolcunun serbest kalma hakkına sahip olması Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı harekete geçirmişti. Bu oyuncuyu düşük bir bonservis bedeline almaya hazırlanan F.Bahçe'nin planlarını Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bozdu. Başkan, Eskişehirspor'a 800 bin euro vererek olaya engel oldu.

Erkan Zengin Fenerbahçe kulübünde oynamak istiyorum denemesine rağmen Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, "Trabzonspor ile anlaştık" dedi. Bunun üzerine Türkiye ve İsveç başta olmak üzere spor medyası Erkan Zengin Trabzon'da dedi.

Yıldız oyuncunun 'Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum' açıklamasıyla ilgili bir soruya da Hoşcan, "Yetkisi olmayan menajerler araya girip kaos ortamı oluşturuyor. Futbolcuların da mutlulukları önemli ama biz, Erkan için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Oyuncular da kulüplere vefa göstererek gerekeni yapmalı. Trabzonspor ile görüştükten sonra transferi tamamlamaya çalışırız" ifadelerini kullandı.

2 MİLYON 250 BİN EUROYA ANLAŞMA SAĞLANDI
Eskişehirspor, Erkan Zengin için Trabzonspor'la 2 milyon 250 bin euroya el sıkışırken, transfer tecrübeli futbolcunun ikna edilmesine kaldı.

Transfer sezonunun açılmasının ardından Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki Erkan Zengin, çekişmesini Trabzonspor kazandı. Trabzonspor ile Eskişehirspor'un 2 milyon 250 bin Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcu Erkan Zengin'in Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynamak istediğini açıklamasının ardından iki kulübün anlaşması sonrasında gözler Zengin'e döndü. Tecrübeli futbolcunun Trabzonspor'un formasını giymek istemesi durumunda transferi gerçekleşmiş olacak.

Şimdi gözler Erkan Zengin'de iki yönetim de Erkan Zengin'in vereceği kararı bekliyor.

Haberi Derleyen
Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2015, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6