banner198

Büyük Kulüplerde Erkan Zengin Kapışması!

İsveç'te doğup büyüyen büyük yetenek Erkan Zengin 5 Ocak'ta bulunduğu Eskişehirspor kulübü ile sözleşmesi bitiyor. Bunun üzerine büyük kulüpler Erkan Zengin'i kapmak için kapışıyor

Büyük Kulüplerde Erkan Zengin Kapışması!

Eskişehirspor’un 29 yaşındaki orta saha yıldızı Erkan Zengin, devre arasında transfer olması en muhtemel oyuncular arasında. Kulüp başkanı Mesut Hoşcan, Erkan Zengin ile görüşerek serbest kalmasının yolunu açacak başvurusundan vazgeçmesini istedi.

KARADENİZ FIRTINASI PARA, CİMBOM TAKAS İLE...
5 Ocak’a kadar geçen sezonki ve bu sezona kadar biriken alacakları ödenmezse Erkan Zengin serbest kalacak. Hoşcan, futbolcuya alacaklarını 1 yıl içinde parça parça ödemeyi vadetti. Erkan Zengin ise daha önce 5 milyon euro olarak belirlenen bonservis ücretinin 1 milyon euroya çekilmesini talep etti.

İsveç Milli Takımı forması giyen oyuncunun bu talebinin kabul edilme ihtimali yüksek. Çünkü belirlenen süreye kadar alacakları ödenmezse Eskişehirspor büyük ihtimalle ceza alacak.

Trabzonspor, 1 milyon euroyu hemen ödeyerek oyuncuyu renklerine bağlamak istiyor. Galatasaray ise Eskişehirspor’un istediği Furkan Özçal karşılığında Erkan Zengin’i takas etme niyetinde.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2014, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6