Afrin Şehidi Binbaşı Dunca'dan Erkan Zengin vasiyeti

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda 15 Mart'ta yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Piyade Binbaşı Mithat Dunca'nın vasiyeti okuyanları duygulandırdı.Vasiyetinde Erkan Zengin ve Eskişehirli futbolcuların mezarını ziyaret etmesini istedi.

Afrin Şehidi Binbaşı Dunca'dan Erkan Zengin vasiyeti
 Eskişehir'de dün son yolculuğuna uğurlanan Piyade Binbaşı Dunca'nın şehit olmadan bir ay önce en yakın arkadaşına vasiyette bulunduğu ortaya çıktı. 
Arkadaşına 18 Şubat'ta gönderdiği telefon mesajında, "Hacı ne yapıyorsun? Biz içeri giriyoruz. Sağ salim geri dönersek eğer bu mesaj sende kalsın ama olur da şehitlik rütbesi nasip olursa bu sana vasiyetim olsun." ifadelerini kullanan şehit binbaşı, Eskişehir'in eski futbolcusu Erkan Zengin'den mezarını ziyaret etmesini istedi.

Vasiyetinde, ''Söyle, Es Es bu sene Süper Lig'e çıkarsa mezarımı ziyaret etsinler. Erkan Zengin ve diğerleri'' ifadeler yer aldı.

Yıldız oyuncu Erkan Zengin geçen hafta İsveç'in Hammbarby takımına transfer olmuş ve 5 aylık bir sözleşmeye imza atmıştı. 
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner6