banner198

Stockholm'de insanlık öldü! Bu Video'da kanıtı...

Aftonbladet gazetesinin web sayfası, yayınladığı sosyal medya testinde, insanlığın öldüğünü kanıtladı. Yerde yatan ölü yada baygın insana kimse sahip çıkmıyor.

 İsveç'te STHLM PANDA adlı sivil toplum kuruluşu,  İsveç'in başkenti Stockholm şehir merkezinde  bir sosyal test gerçekleştirdi. Sosyal testte, sokak ortasında karlar altına, bayılmış bir insan taklidi yapan kişiye yoldan geçenlerin hiç ilgilememesi dikkat çekti.

İlk testte karların içinde yatan gencin yanından 11 kişi hiç bir şey olmamış gibi geçip yoluna gitti. On birinci bayan tepki vererek yerdeki genci kontrol etti. Daha sonra trafiğin yoğun olduğu yerde karlar üzerinde yatan gence hiç kimse sahip çıkmadı. İnsanlar yollarına devam ederken, yoldan gelip geçen araçlardan da duran olmadı.
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 09:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 9 yıl Önce

kapitalizmde deger paradir,kominizmde deger fazla calisi fazla uretmektir,insanlik nedir manasini bile bilmezler.insanlik ölmus deniyor olmayan bir sey nasil ölur.

nisa
nisa - 9 yıl Önce

malesef her yerde boyle ama isvecte gormek uzucu insan haklarinin oldugu biyerde bir insani gormemezlikten gelmek dusundurucu insanlik aduna

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6