Kulu'da Belediye Başkanlığı İçin Sürpriz Aday Adayı

Selçuk Üniversitesi Kulu Meslek Yüksekokul sekreteri Adil Yaşar, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den KULU Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Kulu'da Belediye Başkanlığı İçin Sürpriz Aday Adayı

Bugün Ak Parti İlçe Teşkilatı binasına giden ve Ak Parti İlçe Başkanı İsa Ölçer'e aday adaylığı başvurusu dilekçesini teslim eden Yaşar, birlik ve beraberlik içinde Kulu'yu hakettiği yere getireceklerini söyledi.

Yaşar şu ifadeleri kullandı: 
''Destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Kulu Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili çıktığımız bu yolda sizlerden onlarca-yüzlerce telefon,mesaj aldık ve destek görüşmeleri yaptık. Bu büyük destek doğru yolda olduğumuz gösteriyor. Destek, Dua ve Beraberliklerini esirgemeyen başta tüm Kululu hemşehrilerim olmak üzere, partimizin mümtaz üyelerine, sivil toplum kuruluşlarına, dernek, vakıf ve Kulu’muzun kanaat önderlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha yürüyeceğimiz çok yolumuz var. Bir ve beraber ,birlikte başaracağız.Yüce Mevlam birliğimizi, dirliğimizi her daim baki kılsın.Selam ve Dua ile''

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 13:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onuncu köy
Onuncu köy - 4 yıl Önce

Adil Yaşarı tanırım çevresinde sevilen güzel bir insandır. Ama iş siyaset olunca birde kuluda hedefe ve pekaka nın çok güçlü olduğu bir gerçek. Tmda bu sebeplerden dolayı Adil kardeş biraz zayıf kalır. Bence çok güçlü bir aday lazım. Ne yalan söyleyim pekaka nın yönettiği bir kulu istemiyorum. Lütfen bu uyarıyı ciddiye alın. Selamlar.

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6