banner180

İsveç Ülkü Ocaklarında görev değişimi

İsveç Ülkü Ocakları Başkanı Yalçın Selek, iki yıllık görev süresinin dolmasından sonra görevi bıraktığını açıkladı. Önümüzdeki günler İsveç Ülkü Ocaklarının yeni Başkanını seçmesi bekleniyor.

İsveç Ülkü Ocaklarında görev değişimi

Görev süresi dolan  Yalçın Selek, bir basın açılması yaparak kamuoyunu bilgilendirdi. Selek'in basın açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

Sevgili gönüldaşlarım! İskandinavya Türk Federasyonu tarafından şahsıma verilen görev süresinin dolması sebebiyle başkanlık görevim bugün itibariyle son bulmuştur. Unutulmamalıdır ki insanlar gelir geçer ama teşkilat dava baki kalır. 
Bu geçen iki yıllık görev sürecinde amacımız öncelikle yaşadığımız topluma ve insanlığa daha bilinçli bir nesil yetiştirmenin temelini atmaktan öte değildi. Zor bir süreçti ve bir nebzede olsun katkımız olabildiyse ne mutlu bize. Bizler bu hareketin birer neferi olarak örnek bir nesil yetiştirmenin gayreti içinde her zaman olacağız inşallah. Bu geçen süre içinde bana her konuda katkı sağlayan  tüm arkadaşlarıma buradan teşekkür ediyorum. 
Inancım şudurki bizim açtığımız yolda bayrağı devralan arkadaşlarım bayrağı daha yükseğe taşıyacaklardır. Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah.

Herkese teşekkür ediyorum

Selam ve dua ile
Yalçın Selek 
2018-12-01
Stockholm

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muktalip göker
Muktalip göker - 4 yıl Önce

Selam aleykum baskan insAllah Bayrak emin ellere gecer ya degilse Bunca emek bosa derim .slmlar

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6