Derya UZEL, Stockholm Belediyesinde

Yeşiller Partisinden Stockholm Belediye Meclisi Üyesi adaylığını koyan ve 100 oyla seçilemeyen genç siyasetçi Derya Uzel, meclise yedek listeden girmeyi başardı.

Derya UZEL, Stockholm Belediyesinde
Stockholm Belediye Meclis komisyon dağılım oturumuna da katılan ve birde konuşma yapan Uzel, Stockholm İli Belediyeler Birliği asil üye, İş komisyonu asil üye, sosyal ve kültürel komisyonda ise yedek üye olarak seçildi.

Stockholm'ün Botkyrka İlçe belediyesinde meclis üyesine tercihli oylarla seçilen, Aydan Sedef Özkan ve Gül Alıcı'yı tebrik eden genç siyasetçi Derya Uzel, geleceğe yatırım yapan ve oylarını sandığa giderek kendileri için kullanan bütün seçmenlere teşekkür ederek, minnettarlığını bildirdi.
''Önümüzdeki erken seçim tarihi 22 mart 2015'te yeniden milletvekili adayı olan tüm arkadşlarıma başarilar dilerim'' diyen Uzel, şöyle devam etti:

Oylarını kullanan ve geleceğimize yatırım yapan vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum! Eylül ayında yapılan seçimlerde hepimiz görev alamasak bile ben ve diğer aday arkadaşlarım toplumumuzu en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin herzaman daha fazlasını yapacağız.
Gelecek seçimlere daha çok çalışmamamız lazım ve yine desteklerinizi bizlerden esirgemeyerek geleceğimize yatırım yapacağınıza inanıyorum. Unutmayalım ki, ne kadar çok oy hakkımızı kullanırsak o kadar çok, söz hakkımiz olur. Örneğin Botkyrka belediyesinde Aydan-Sedef Özkan ve Gül Alıcı arkadaşlarımın tercihli oylarla belediyedeki görevlerine asil olarak seçilmeleri ki bu mutluluk verici ve kendilerini kutluyorum...


Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 23:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6