banner198

Türkiye'de hastalanan gurbetçilere, 5 yıldızlı tedavi

Lokman Hekimleri Hastanesi Uluslararası Yönetmeni Tuğba Arız ve Youlife Şirketinin Türkiye Sorumlusu Musa Ünal İsveç'te yaşayan ve Türkiye'de tedavi olmak isteyenlere bilgiler verirken, Ankara Lokman Hekim Hastanesi Baş Hekimi Doç. Dr. Metin Yıldırımkaya'da hastanenin hizmetleri hakkında önemli konulara değindi.

Lokman Hekim Hastaneleri, özellikle yurt dışından Türkiye'ye tatile giden ve tatilde hastalanan gurbetçilere 5 yıldızlı hizmet vererek, önemli görev üstleniyor.
İsveç  Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, Finlandiya gibi birçokülke ile sigorta anlaşması yapan Lokman Hekim Hastanesi bu anlaşmalar sayesinde  gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyor.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen Lokman Hekim Hastanesi sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Lokman Hekim Hastanesi  tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla gurbetçilere güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

ORHAN KARAN/İSVEÇ GÜNDEMİ
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2015, 22:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6