Lokman Hekim Hastanesi'nden İsveç'teki vatandaşlara yeni bir hizmet daha...

Lokman Hekimleri Hastanesi İsveç'in başkenti Stockholm'deki 23 Nisan Bayranmı Kutlamalarına anasponsor olarak İsveç'te yaşayan gurbetçilere destek olmaya devam ediyor. Ayrıca yeni bir destek maili açan hastane, İsveç'te yaşayan ve çeşitli hastalıklardan raporu almış vatandaşların Türk doktorlardan görüş almak isterlerse hasta raporlarını ''uh@lokmanhekim.com.tr'' adresine gönderip bu hizmetten herhangi bir bedel ödemeden yararlanabilecekler...

Dün İsveç Türk Gençlik Federasyonu (TUF) tarafından organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamasında stant kuran Lokman Hekimleri Hastanesi, etkinliğe anasponsor olurken, vatandaşları da Türkiye'deki alacakları sağlık hizmetleri konusunda  bilgilendirdi. 
Lokman Hekimleri Hastanesi Uluslararası Yönetmeni Tuğba Arız ve Youlife Şirketinin Türkiye Sorumlusu Musa Ünal,  bizzat standın başında bulunarak vatandaşların sorularını yanıtladı. 

İsveç'te Folksam Sigorta Şirketi ile anlaşmaları olduğunu söyleyen Lokman Hekimleri Hastanesi Uluslararası Yönetmeni Tuğba Arız, ''Türkiye'de izinde hastalanan vatandaşlarımızın Folksam sigorta şirketine kayıtları  varsa acil kapsamında hizmet alabilirler. Hastane masraflarını Folksam'dan alabiliyorlar. Ayrıca,  havaalanından hastane transferleri ücretsiz olarak VIP araçlarla sağlanıyor,

Lokman Hekim Hastaneleri, özellikle yurt dışından Türkiye'ye tatile giden ve tatilde hastalanan gurbetçilere 5 yıldızlı hizmet vererek, önemli görev üstlendiğini aktaran Arız, özellikle internet üzerinden E psikiyatri servisinin hizmet verdiğini belirterek, ''Yine online E psikiyatri servisimiz başlamıştır. Kişiler hastanelerimizle irtibata geçerek kendi dillerinde psikolojik destek alabiliyorlar. Yine plastik cerrahi, diş, saç ekimi konusunda buradan yoğunlukla ilgi gördüğümüz alanlar'' şeklinde konuştu.


Uzun yıllardır İsveç'te çeşitli faaliyetlerde bulunduklarını sözlerine ekleyen Arız, ''Burada yaşayan halkımızın bize gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Misafirperver karşılıyorlar bizleri. Bizde elimizden gelen bütün yardımları onlar için sağlamaya çalışacağız. İsveçte yaşayan vatandaşlarımız doktorlardan görüş almak isterlerse hasta raporlarını uh@lokmanhekim.com.tr adresine gönderip bu hizmetten herhangi bir bedel ödemeden yararlanabilirler'' diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6