İsveç'te yaşayan gurbetçilerin Türkiye'deki şifa kapısı

Lokman Hekimleri Hastanesi Uluslararası Yönetmeni Tuğba Arız ve Youlife Şirketinin Türkiye Sorumlusu Musa Ünal İsveç'te yaşayan ve Türkiye'de tedavi olmak isteyenlere bilgiler verirken, Ankara Lokman Hekim Hastanesi Baş Hekimi Doç. Dr. Metin Yıldırımkaya'da hastanenin hizmetleri hakkında önemli konulara değindi.

Lokman Hekim Hastaneleri, özellikle yurt dışından Türkiye'ye tatile giden ve tatilde hastalanan gurbetçilere 5 yıldızlı hizmet vererek, önemli görev üstleniyor. 

İsveç, Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, Finlandiya gibi birçokülke ile sigorta anlaşması yapan Lokman Hekim Hastanesi bu anlaşmalar sayesinde  gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyor.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen Lokman Hekim Hastanesi sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.
Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Lokman Hekim Hastanesi  tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla gurbetçilere güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit Edikli
Ümit Edikli - 6 yıl Önce

İnsan hücreleri programlıdır. İnsanoğlu hücrelerini yönlendirebilir hedefleyebilir odaklayabilir. Hücreler duygu ve düşüncelerle yönlendirebilir. Buna örnek kanser olduğunu anlayan bir insanın zaman içinde hastalığı yenmesini verebilirim. Hücreler atomik etkileşim halindedirler. Bu şekilde bir hücre diğer bir hücreye programını kopyalayarak genetik geçişi yapabilir. Bunun için uygun şartların oluşması gereklidir. Ayrıca elleriyle şifa yada enerji verebilen insanların olması gibi. Allah bazı insanlara farkına varamadıkları yada açıklayamadıkları özel yetenekler vermiştir. Bu yetenekler bilimle açıklanabilir fakat henüz bilim bu seviyeye ulaşmış değildir. İnsan hayatındaki bir çok mucizenin bilimsel dayanağı budur. Atomdan kopan elektronlar gibi vücuttan kopan hücreler mucize etkiler yaratabilir. Ümit Edikli 05.11.2017

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6