İsveç'te hastalık saçan güzellik merkezi kapatıldı

İsveç'in Malmö şehrindeki bir güzellik merkezinde hepatit B enfeksiyonu bulunması üzerine başlatılan soruşturma sonuçlandı.

Aftonbladet
İsveç'te hastalık saçan güzellik merkezi kapatıldı

Malmö'deki bir güzelik merkezinde hepatit B enfeksiyonu tespit edilmişti. Hakkında soruşturma başlatılan güzellik merkezi, Ivo denetçilerinin hazırladığı raporla güzellik salonunun tamamen kapatılmasına karar verildi.

Aynı güzellik salonunda daha öncede şikayetler olmuş ancak kapatılmamıştı. Bu defa daha ileri giden sözde güzellik salonu hastalık saçmaya başladı. 

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 18:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne önemi var
Ne önemi var - 4 yıl Önce

Malmöde güzellik salonunda bulunan hepatit B virüsü adlı bu habere neden Karolinska hastanesini ve çalışanının fotosunu koyuyorsunuz?

İsveç Gündemi
İsveç Gündemi @Ne önemi var - 4 yıl Önce

Haber kaynağının kullandığı görsel kullanılmıştır. Bundan kaynak sorumludur bilginize.

gören göz
gören göz - 4 yıl Önce

bu resimde hic bir reklam icerigi gözukmuyor kadinin surati bile taninacak durumda degil,
burda bir el gözukuyor ordada hastanenin ismini göremedim simdi sen söyledin hastane icin kötu reklam oldu....(((ne önemi var))) reklam yapmanin simdi .

Ne önemi var
Ne önemi var - 4 yıl Önce

Gören göz reklamı göremedin çünkü site yöneticileri fotoğrafı değiştirdiler. Senin için reklam olabilir ama ilerde suça karışmış birinin haberlerini okurken ekranda kendi fotoğrafını görürsen beni daha iyi anlarsın. Site yöneticilerine duyarlılıklarından ötürü tşk edeyorum.

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6