Hapşırdıkça dişleri dökülüyor

İngiltere'de yaşayan 18 yaşındaki hemşire Linzi Grant'ın dişleri her hapşırdığında dökülüyor. Hastaneye başvuran Grant'a doktorlar da yardım edemiyor. Dişleri teker teker azalan Grant sadece sıvı besinler tüketebiliyor.

Hapşırdıkça dişleri dökülüyor
Linzi Grant, İngiltere'de yaşayan 18 yaşındaki bir hemşire. Genç kadının sıra dışı bir hastalığı var. Hapşırdıkça dişleri teker teker dökülen Grant'a doktorlar da yardımcı olamıyor.

Hemşirelik yapan Grant'ın kısa süre önce diş etleri ağrımaya başladı. Ağrıları fazla dikkate almayan Grant hapşırınca dişinin düşmesini fark edince tedirgin olmaya başladı. Bir daha hapşırdığında başka bir dişini de kaybeden Grant soluğu hastanede aldı. DOKTORLAR KESİN TEŞHİS KOYAMIYOR

Çenesinin filmini çeken doktorlar genç kadının hastalığına kesin bir teşhis koyamıyor. Tip 1 diyabet hastası olduğu tahmin edilen Grant sıvı besinler tüketmek zorunda kalıyor. 

18 yaşına kadar çürüğü bile olmadığını söyleyen Grant "Ben dişlerime çok iyi bakardım. Hiç bir dolgum yoktu. Fakat birden ağrılar çoğalmaya başladı ve hapşırdıkça dişlerim teker teker döküldü" dedi.

STRESTEN DOLAYI KALBİ DE ZARAR GÖRDÜ

18 yaşındaki genç kızın kalbi de yaşadığı stres ve sıkıntı yüzünden hasar gördü. Tedavi altına alınan hemşire ilk olarak yeni bir gülüşe sahip olabilmek için implant taktıracağını söyledi. 
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2016, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6