Serbülent Atay ve Muhammed Ömer Kaya unutulmadı

22 Haziran Pazartesi günü elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden 34 yaşındaki Serbülent Atay ve 18 Muhammed Ömer Kaya anısına Karacadağ Mahallesinde ağaçlar dikildi.

Serbülent Atay ve Muhammed Ömer Kaya unutulmadı
22 Haziran günü saat 17.00 sıralarında Kulu’dan Cihanbeyli’ye iş için gitmekte olan Serbülent Atay yönetimindeki 42 GC 854 plakalı Suziki marka yarış motosikleti ile Günahkar mevkisi yakınlarında Konya Büyükşehir Belediyesine ait damperli kamyonun arka lastiğine çarpmaları sonucu meydana gelen kaza sonrası hayatlarını genç yaşta kaybeden kardeşlerimiz için Kulu Doğal Hayatı Koruma Derneğinin organize ettiği ağaç dikimine aileler, arkadaşları ve sevenleri katıldı.

Ağaç dikimine Kulu’dan Atay ailesi ve Zincirlikuyu’dan Kaya ailesi, Katar Büyükelçisi Ahmet Demirok, Kulu Doğal Hayatı Koruma Derneği, Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, HDP Kulu İlçe Teşkilatı ve arkadaşları katıldı.

Yaklaşık 2000 ağacın dikildiği günde Serbülent Atay’ın 2,5 yaşındaki kızı Derin ve 9 yaşındaki kızı Öykü’de katıldı. Babası İsmail Atay ise konuşacak kelime bulamıyorum, Allah kimseyi evlat acısı ile sınamasın, oğlum ağaçları, yeşili çok severdi dedi.

KULUNUN SESİ GAZETESİ
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2015, 22:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdi Atay Emmi.
Abdi Atay Emmi. - 2 yıl Önce

Emmi derdi yiğidim aslanım.Anlatmakla bitmez Serbulentim.Yaşanilacak bir hayat vardı onunla.Gurbette hasretlik çektik yıllar yılı. Rabbimin takdiriki bir evlat verdi bana o giderken sanki adını verdi aynı yıl. Yaşı benzemesin ismini soyadını yaşatıyoruz oğlumSERBULENT'le.Ruhu şad mekanı cennet olsun inşAllah.

Abdi Atay Emmi.
Abdi Atay Emmi. - 2 yıl Önce

Emmi derdi yiğidim aslanım Anlatmakla bitmez Serbulentim.Yaşanilacak bir hayat vardı onunla.Gurbette hasretlik çektik yıllar yılı. Rabbimin takdiriki bir evlat verdi bana o giderken sanki adını verdi aynı yıl. Yaşı benzemesin ismini soyadını yaşatıyoruz oğlumSERBULENT'le.Ruhu şad mekanı cennet olsun inşAllah.

Abdi Atay Emmi.
Abdi Atay Emmi. - 2 yıl Önce

Emmi derdi yiğidim aslanım Anlatmakla bitmez Serbulentim.Yaşanilacak bir hayat vardı onunla.Gurbette hasretlik çektik yıllar yılı. Rabbimin takdiri bir evlat verdi bana o giderken sanki adını verdi aynı yıl. Yaşı benzemesin ismini soyadını yaşatıyoruz oğlumSERBULENT'le.Ruhu şad mekanı cennet olsun inşAllah.

Abdi Atay Emmi.
Abdi Atay Emmi. - 2 yıl Önce

Emmi derdi yiğidim aslanım Anlatmakla bitmez Serbulentim.Yaşanilacak bir hayat vardı onunla.Gurbette hasretlik çektik yıllar yılı. Rabbım takdiri bir evlat verdi bana o giderken sanki adını verdi aynı yıl. Yaşı benzemesin ismini soyadını yaşatıyoruz oğlumSERBULENT'le.Ruhu şad mekanı cennet olsun inşAllah.

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6