Kulu’da Şüpheli Ölüm 20 yıl sonra Mezar Açtırdı

Kulu’da 22 yıl önce vefat eden 20 yaşındaki gelinin “Şüpheli Ölüm İhbarı” üzerine C.Savcısı talimatı ile kemikleri mezarından çıkartılarak kriminala gönderildi.

Kulu’da Şüpheli Ölüm 20 yıl sonra Mezar Açtırdı
 Edinilen bilgi ve iddiaya göre Kulu’ya bağlı Şerefli Mahallesinde 22 yıl önce halasının oğlu Fikret Polat ile evli iken 20 yaşında vefat eden Hatice Öztürk (Polat)’ın ismi açıklanmayan birileri tarafından Kulu C. Savcılığına O tarihte vefat eden 20 yaşındaki gelinin şüpheli ölüm ihbarı yapılması üzerine Kulu C. Savcılığı harekete geçti.

C. Savcısı Şerefli Mahallesi mezarlığında 22 yıl önce 20 yaşında ölerek defn edilen Hatice Öztürk (Polat'a) ait mezarı Cihanbeyli Olay yeri inceleme Jandarma ekipleri ve C.Savcısı gözetiminde iş makinası (kepçe, yükleyici)yardımı ile açılarak mezardaki kemiklerin bir torbaya konularak C.Savcılık kalemine götürüldü.

Torba içerisindeki kemiklerin Jandarmaya teslim edilerek Jandarma tarafından gerçek ölüm nedeninin aydınlatılması için Kriminale götürüleceği belirtilen şüpheli ölüm ihbarı yapan kişinin ise isminin gizli tutulduğu belirtildi. Konu ile ilgili soruşturmanın yetkili makamlarca başlatıldığı bildirildi.

KULUNUN SESİ GAZETESİ
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 12:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

yukarıda isveçte fizik nobel ödülü alan bayan mı ALLAH AKIL FİKİR BİRAZDA OKUYAN ARAŞTIRAN KİŞİLERLE KARŞILAŞTIRSIN

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6