banner114

Kulu Ziraat Bankası'da Doğalgaz Seferberliği

banner54

Kulu'da Doğalgaz konusunda son haftaya girildi. KUGİAD üyeleri verdikleri sözü tutarak bugün yaklaşık 700 aboneliği yatırmaya başladılar. Sabah saatlerinden itibaren Kulu Ziraat Bankası'nda yoğunluk yaşanmaya başladı.

Kulu Ziraat Bankası'da Doğalgaz Seferberliği
 Kulu'lu, Kulu sevdalısı vatandaşlar Doğalgaz'ın ilçeye gelebilmesi için gereken sayıya ulaşabilmek son haftada Ziraat Bankasında Doğalgaz aboneliğini yatırmak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Uzun bekleyişlere aldırmayan duyarlı vatandaşlar, biz Kulu'da ikamet edip oturuyorsak bu bizim görevimizdir dediler.

Ziraat Bankası Müdürü Sinan İnanç Konyalı sabahtan beri bir yoğunluk yaşadıklarını belirterek, personelimizle birlikte vatandaşı fazla bekletmeden aboneliklerini yapıp göndermek istiyoruz diyerek bugün itibari ile sayının 3840 olduğunu söyledi.

Kugiad başkanı Hüsamettin Kargın ise, Kugiad olarak Kulu'ya verdiğimiz sözü tutmanın sevinci ve gururunu yaşıyoruz dedi.
Kargın, Kugiad üyelerine de ayrı ayrı teşekkür ederek, birliktelikten kuvvet doğar, bugün hepimiz bir bütün olarak buraya geldik, sabahtan da abonelik parasını yatıran arkadaşlar vardı, onlar şu aramızda yok, herkese tekrardan ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Kargın, Kugiad olarak görevlerini yaptıklarını belirterek, Kulu için üzerimize yine bir görev düşerse seve seve yapmaya çalışacaklarını belirtti.
Kugiad'ın göstermiş olduğu özveriyi, Kulu'lu diğer iş adamları, zahireciler, sarraflar, muhtarlar, marketler kısacası durumu iyi olan herkesten bekliyoruz, SON

1000 abonelik kaldı, 27 Kasım Cuma günü son gün, herkesten üzerine düşeni yapmasını bekliyoruz.

KULUNUN SESİ GAZETESİ
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner6