Kulu Dinek Mahallesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.

Saat 18.30 sıralarında meydana gelen kazada Kulu istikametinden gelen Nurdan Özkan’ın kullandığı 06 BC 2286 plakalı araç Dinek Mahallesinden Kulu istikametine gitmek için Dinek mahallesindeki kavşağa girmek isteyen Yusuf Turgut’un kullandığı 06 FP 2705 plakalı araca çarptı.

Kulu Dinek Mahallesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
Çarpışmanın etkisiyle Yusuf Turgut’un kullandığı araç kavşağa kadar sürüklenirken, Nurdan Özkan’ın kullandığı araç vurmanın etkisiyle etrafında bir tur atarak durabildi.

Kazada Dinek Mahallesinde oturan 27 yaşındaki Yusuf Turgut, 06 BC 2286 plakalı aracı kullanan hamile olduğu öğrenilen 30 yaşındaki Nurdan Özkan ve yolcu olarak oturan eşi 31 yaşındaki Mehmet Özkan yaralandı.
Kaza yerine istenilen 112 lerle Yusuf Turgut Kulu devlet hastanesine kaldırıldı. Kaza yerine ilk ambulans kazadan yaklaşık 10 dakika sonra geldi, durumu diğerlerine göre daha ağır olan Yusuf Turgut’u aldı.

Diğer araçta olarak sıkışan hamile olan Nurdan Özkan’ı taşıyacak ambulans kazadan yaklaşık 1 saat sonra Yeniceoba’dan geldi, kaza yerine toplanılan vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandı, Kazazedeler Ambulansla direk olarak Ankara'ya sevk edildi.
Kaza sonrası Kulu Ankara yolu yaklaşık 1 saat yola kapalı kaldı. Yolda uzun kuyruklar oluştu.

Kazayla ilgili soruşturma Trafik Polislerince başlatıldı.

KULUNUN SESİ GAZETESİ
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2015, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6