banner198

Kulu Devlet Hastanesine İlk Beton Atıldı

Kulu Devlet Hastanesi 75 yataklı ek bina inşaatı yüklenici firma Önay Mühendislik tarafından 31 Temmuz 2015 tarihinde inşaat çalışmaları başlanılan hastanenin temeli Korkmaz Beton tarafından atıldı.

Kulu Devlet Hastanesine İlk Beton Atıldı
22 Ağustos tarihinde Önay Mühendislik İsmail Ayyıldız Asem Grup Ltd. Şti. şirketi ile Korkmaz Beton arasında yapılan sözleşme ile inşaat sonuna kadar anlaşma sağlandı.

Korkmaz Beton şirketine ait araçlar tarafından gerçekleştirilen hazır beton dökümüne katılan Korkmaz Beton adına Erdal Öcal Allah kaza bela vermeden aldığımız işi layıkıyla yerine getireceğiz inşallah dedi.


Önay Mühendislik firma yetkilisi Mahmut Tatlı, biraz gecikmeyle de olsa temelini attık, yaklaşık 100 kişi ile çalışacaklarını belirten Tatlı, Kasım ayı sonuna kadar İnşaatın kabasının bitmesini bekliyoruz, Kış aylarının çok sert geçmemesi durumunda Haziran ayında Hastanenin teslim edilmesi düşünülüyor dedi.
Temeli atılan Hastane 75 yataklı olacak, tamamlandıktan sonra uzun yıllar Kulu’ya hizmet vermiş Kulu Devlet Hastanesi kullanılmayacak.

KULUNUN SESİ GAZETESİ
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2015, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6