banner114

Kaçırılan Kübra A. Kulu’da Bulundu!

134 gün Önce Kaçırılan Kübra A. Kulu’da Bulundu!

Kaçırılan Kübra A. Kulu’da Bulundu!
 Nevşehir’de yaşayan 14 yaşındaki Kübra A., 134 gün önce, Kulu’lu Emrah D. (25) tarafından kaçırıldı. Kızını arayan acılı anne - baba beş ay boyunca 14 yaşında ki kızlarından hiçbir haber alamadı. Küçük kızının hayati tehlikesi olduğunu düşünen anne - baba bulunması için harekete geçti. Nevşehir'den İstanbul'a gelerek, canlı yayında Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.


Kübra A.'yı kaçıran Emrah D.'nin babası bu suçlama üzerine canlı yayına bağlandı. Oğlu'nun Kübra A.'yla birlikte olduğunu kabul etti fakat bu olayla bir ilgisi olmadığını dile getirdi. Emrah ve Kübra'nın kendi istekleriyle kaçtıklarını söyleyerek suçlamaları kabul etmedi. Kübra A.'nın babası ise ellerinde kızını kaçırdıklarına dair görüntüler olduğunu iddia etti.


Canlı yayında yaşanan bu olay üzerine Kulu Emniyet Müdürlüğü Emrah D.'yi arama çalışmalarına başladı. Kübra A.'nın alıkonulduğu Kulu Yenimahalle’deki evi bulan polis ekipleri 19 Kasım Pazar günü baskın yaptı. 14 yaşındaki Kübra A.'yı alıkonulduğu evden kurtararak ailesine kavuşturdu.


Emniyet güçleri 14 yaşındaki Kübra A.’yı kaçıran Emrah D.’yi arıyor. Kübra’nın hamile olduğu iddia edilmekte. Her ne kadar Kübra A. Kendi rızası ile kaçsada 14 yaşında olduğu için Emrah D. Aranıyor.


Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

KULUNUN SESİ GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner6