banner198

Apartman boşluğuna düşen Cafer Kale ağır yaralı

Kulu’da asansör boşluğuna düşen bir kişi ağır yaralandı.

Apartman boşluğuna düşen Cafer Kale ağır yaralı
 Asansör kazası saat 09.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgi ve iddiaya göre Kulu Camikebir Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan Yeni apartman dairesi olduğu belirtilen Cafer Kale’ye ait "Cafer Kale" apartmanında bulunan dairesinde yalnız yaşayan 79 yaşındaki Cafer Kale caddede esnaflarla sohbet ettikten sonra evine çıkmak üzere asansörü açıp girmek istediği sırada kabini yerinde olmayan giriş birinci kattan yaklaşık 7 metre aşağıdaki asansör zemini boşluğuna düştü.


Bu arada aynı binanın 3. katında ikamet eden oğlunun kızı (torunu) dedesi Cafer Kale’yi telefonla arayarak kahvaltıya çağırmak istediği sırada telefona cevap veren Cafer Kale “Ben asansör boşluğuna düştüm beni kurtarın” demesi üzerine Torunu tarafından çevrede bulunanlardan yardım istendi.
Kaza yerine gelen İtfaiye ve 112 ekipleri tarafından düştüğü asansör zemininden çıkartılarak Kulu Devlet hastanesine getirildi. Çekilen röntgeninde kalçadan ve vücudunun çeşitli yerlerinden kırıkların olduğunun anlaşılması üzerine 112 ile Konya’ya sevk edildi.
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 11:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
camcı
camcı - 8 yıl Önce

yaptıgınız asansor yerin dibine batsın adam olmus ne bıcım mutahıt ne bıcım usta bu nasıl iş yav daha dort ay once gencecik adam dustu oldu bunlara guvende daire al yazıklar olsun ucuza kacarsa mutahıt boyle olur

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6