KULU- Sürü Sahiplerinin 'Su' Kavgası 1 Ölü, 2 Yaralı

 Edinilen bilgiye göre saat 16.00 sıralarında Kulu’ya bağlı Yeşiltepe Mahallesindeki olay çobanlar arasında tartışmayla başladı. Yeşiltepe’de bulunan çeşmede davarların sulama sırasında çobanlar Necati Hamurcu, İsmet Akyel ve Reşit Y. arasında kavga çıktı. İddiaya göre Reşit Y. Yusuf Aslan’ın davarlarını güden Necati Hamurcu ve İsmet Akyel’i tehdit etti.


Tehdit üzerine çobanlardan Necati Hamurcu Davarların sahibi koca Yusuf lakaplı Yusuf Aslan’ı telefonla arayarak bilgi verdi. Aldığı telefonla Yusuf Aslan olay yerine belinde silahla geldi. Yusuf Aslan ve karşı tarafın çobanı Reşit Y. Arasında tartışma yaşandı. Tartışma sonrası Reşit A. elinde bulunan Tüfekle rastgele Yusuf Aslan, Necati Hamurcu ve İsmet Akyel’in üzerine ateş açtı.


Yaşanan olaylar sonrası 43 yaşındaki Yusuf Aslan vücuduna isabet eden saçmalarla olay yerinde hayatını kaybetti.


Yaralılardan Necati Hamurcu ise sağ koluna ve vücuduna isabet eden saçmalarla sağ kolu yerinden koptu. Necati Hamurcu Kulu Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Ambulansla Ankara’ya sevk edildi.

Diğer yaralı İsmet Akyel ise saçmaların sıyırması ile hafif yaralandı.

Zanlı Reşit Y. İse olaydan sonra Jandarmaya teslim oldu.

Olayla ilgili C.Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

KULUNUN SESİ GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Y.G ISVECDEN
Y.G ISVECDEN - 5 yıl Önce

ALLAH RAHMETETSIN COKIYI BIR KOMSU COK IYI BIR ARKADASDI INSANIN BIR SU YUZUNDEN BUKADAR CANI OLACAGINI DUSUNEMIYORUM FAKAT ALISMIS KUDURMUSDAN KÖTUDIYE BIRSÖZVARDIR BU CANI DOHA ÖNCELERIDE AYNI SUCDAN ICERDE YATMIS VE CIKMIS ISDE SONUCU BU VE BU GIBILERI ICERDEN CIKAR MAYACAGIN ONLARIN YERI ESEKDAMI INSALLAH UMARIM DEGERLI HAKIMLER VE SAVCILARIMIZ BUNLARI GÖZÖNUNE ALIRVE BUCANIYE MUHAPET CEZASI VERIRKI BASKA CANLAR YANMASIN TÜRK ADALETINE GÜVENIMIZ SONSUZDUR ALLAN GERIDE KALANLARA SABIR VERSIN BASLARISAGOLSUN ACI BUYUK ACILARINI PAYLASIYOR MEHRUMA RAHMETDILIYOR MEKANI CENNETOLSUN

banner6