Göteborg'da fırtına raylı ulaşım ağını vurdu: İstasyon çatısı uçtu Göteborg'da fırtına raylı ulaşım ağını vurdu: İstasyon çatısı uçtu

Mekanik, dijital kilitler, silindirler, anahtarlar, etiketler, güvenlik kapıları ve otomatik girişler gibi. Aynı zamanda da biyometri, mobil güvenlik ve güvenilir kimlikler gibi yeni teknolojilerin çalışmasını yapan İsveçli bir firma, Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu TurkishExporter’a bir ithalat talebi bırakarak, Türk üreticilerden alüminyum profil satın alacağını duyurdu.

İsveçli ithalatçı ile iletişim kurmak isteyen TurkishExporter kurumsal üyeleri ilan üzerinden doğrudan teklif sunabilir, İlk kez platformu kullanacak firmalar ise platformun mobil uygulaması olan Forie’yi, App Store ve Google Play’den indirerek üyelik başvurusu yapabilir.

İsveç’e ihracatın kolay yolu: “Forie Databank"
Türk üreticileri ve ihracatçıları artık İsveç pazarına daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşabiliyorlar. Forie tarafından sunulan "Forie Databank" bir ihracat adres bankası gibi hizmet veriyor. Bu kaynak  sayesinde İsveç’teki ithalatçılar, toptancılar ve perakendeciler gibi potansiyel iş ortaklarına hızla erişim sağlanıyor. Sektör ayrımı yapmaksızın geniş bir veri tabanını içeren bu kaynak, Türk işletmelerinin İsveç pazarındaki fırsatları keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Editör: İsveç Gündemi