Google Haberleri

google haberleri ve güncel google gelişmeleri, google ile ilgili tüm video, google fotoğrafları ve google haberleri İsveç Gündemi sitemizde


Adobe, Amazon, Google, IBM, Meta, Microsoft, OpenAI ve X'in de aralarında bulunduğu 20 teknoloji şirketi, dünya genelinde bu yıl düzenlenecek...

Küresel iş dünyası, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelere yardım eli uzatmaya devam ediyor.

Avrupa Birliği (AB), sosyal medya platformu Twitter'ın dezenformasyona karşı aldığı tedbirleri açıklayan raporunu yeterli bulmadı.

Avrupa Birliği (AB) mahkemesi, Google'ın kullanıcıların yanlış olduğunu kanıtladığı bütün verileri arama sonuçlarından kaldırması gerektiğine karar verdi.

DÜNYA

Putin'in seferberlik ilanı konuşmasından sonra çok sayıda Rus vatandaşının yurtdışına çıkmak için direk uçuşlara hücum ettiği bildirildi.

Google'ın ABD'nin Iowa eyaletinde bulunan veri merkezinde yaşanan patlama sonucunda üç elektrikçi ağır şekilde yaralandı.

EKONOMİ

Ekonomi dergilerinden biri olan Forbes, dünyanın en zenginleri listesini yayınladı. 329 milyarderin çıktığı listeye 236 milyarder eklendi.

TEKNOLOJİ

Avrupa Birliği (AB) kurumları, Google, Apple, Meta ve Microsoft gibi büyük dijital platformlara katı kurallar getirecek ve bunlara uyulmaması halinde...

EKONOMİ

Dünyanın çeşitli ülkelerinde, internet üzerinden rezervasyon ve konaklama imkanı sağlayan Airbnb, Rusya ve Belarus'taki tüm operasyonlarını askıya aldığını duyurdu.