Arlanda Haberleri

arlanda haberleri ve güncel arlanda gelişmeleri, arlanda ile ilgili tüm video, arlanda fotoğrafları ve arlanda haberleri İsveç Gündemi sitemizde


GÜNDEM

Göteborg Landvetter havalimanından havalanarak Tayland'ın gözde tatil merkezlerinden biri olan Phuket'e yola çıkan yolcular bir süre sonra indiklerinde Arlanda havalimanında...

DÜNYA

Phuket'ten Arlanda'ya giden bir uçağın yakıt ikmali için Bulgaristan'da durması gerekiyordu.

GÜNDEM

Başkent Stockholm'daki Arlanda'da havalimanının Terminal 5, salonunda Çarşamba gününe doğru gece saatlerinde çantasında bomba olduğunu söyleyen yolcu paniğe eden oldu....

GÜNDEM

İsveç'in başkenti Stockholm'den İstanbul'a gitmeye hazırlanan bir yolcunun Arlanda Havalimanında yapılan aramada 1.5 milyon kronuna el kondu. 

GÜNDEM

Hava yolcuları Pazar akşamı geç saatlerde Arlanda'ya indiklerinde bagajları bir türlü gelmeyince kaotik bir durum ortaya çıktı.

GÜNDEM

İsveç'te Hans Fırtınası olarak adlandırılan etkili yağış ve sel taşkınları hayatı olumsuz etkiliyor.

EKONOMİ

İsveç'in resmi devlet istatistiklerine göre, hava yoluyla seyahat artışı, Temmuz ayındaki salgın öncesinden bu yana görülmemiş en yüksek seviyelere ulaştı.

GÜNDEM

Avrupa'daki birçok havalimanında güvenlik kontrolleri sağlayan Almega güvenlik şirketinin alt hizmet sağlayıcıları ile maaş anlaşmazlığı nedeniyle Temmuz ayında greve gidilme...

GÜNDEM

Başkent Stockholm'deki Arlanda havalimanından sabah saatlerinde havalanan bir yolcu uçağının kuşa çarpması sonucu acil iniş izni istemesi sonucu alarm verildi.

GÜNDEM

Başkent Stockholm ile Arlanda havalimanı arasında sefer yapan hızlı tren Arlanda Ekspres sabahın erken saatlerinde raydan çıktı.

GÜNDEM

Stockholm ve Uppsala arasındaki E4 karayolunda buz pistine dönen yolda bir kamyonun devrilmesi sonucu trafik durdu.

GÜNDEM

Sabah saatlerinde başkent Stockholm'deki Arlanda havalimanı hava trafik kontrol merkezindeki teknik sorunlar nedeniyle gecikmeler ve kısmi sefer iptalleri meydana geldi.