banner198
banner180

UETD İsveç Teşkilatının başına bir kez daha Özer Eken seçildi

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) İsveç Teşkilatının Başkanı özer Eken, Genel Kurul'da güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

UETD İsveç Teşkilatının başına bir kez daha Özer Eken seçildi
Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) İsveç teşkilatının düzenlediği Genel Kurul ardından Özer Eken, güven tazeledi.

UETD İsveç teşkilarının Handen'de bulunan lokalinde yapılan Genel Kurulu'na Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, UETD İsveç eski Başkanı Mustafa Tümtürk  ve UETD İsveç teşkilat temsilcileri katıldı.

Kuran’ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşı ile başlayan Genel Kurul’da Özer Eken , 2014 yılında başkanlığa getirildiği UETD İsveç teşkilatının faaliyet raporunu okurken, “Öncelikle bu zaman zarfında teşkilatımızda görev alan arkadaşlarımıza, programlarımıza sponsor olan iş adamlarımıza, seçim çalışmalarında bize destek olanlara, ziyaretlerimizde bizleri evlerinde ağırlayanlara, bizleri program ve etkinliklerimizde yalnız bırakmayan her kese sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Genel Kurul'da divan başkanlığına seçilen Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103 yılını kutlarken,  ''Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de kontrol altına bu sabah itibariyle almıştır. Terörle mücadelede Türk Silahlı Kuvvetlerimiz önemli bir başarı elde etmiştir''dedi. 

Öz, UETD İsveç Başkanı Özer Eken ve yeni yönetim kurulunu tebrik etti. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6