Türkiye ve İsveç'ten babalık manzaraları

MURATPAŞA Belediyesi'nin Anne Çocuk Eğitim Vakfı'yla (AÇEV) yürüttüğü 'Babalık Destek Programı' kapsamında Türkiye ve İsveç'ten babalık manzaralarının yer aldığı fotoğraf sergisi belediye fuayesinde açıldı.

Türkiye ve İsveç'ten babalık manzaraları
 Muratpaşa Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Cephaneci tarafından açılışı gerçekleştirilen sergiye, Başkan Yardımcısı Muzaffer Türe ve belediye meclis üyesi Hüseyin Erşin de katıldı. Fotoğraf sergisi, Muratpaşa Belediyesi'nin de katılımcı olduğu; AÇEV'in babalarını çocukların bakım ve gelişiminde sorumluluk üstlenmesi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla 'İlk İş Babalık' adı altında düzenlendiği eğitim faaliyetlerinin bir parçasını oluşturuyor.
İsveç Başkonsolosluğu desteğiyle 'Babalık Anları' adı altında hazırlana sergi için İsveçli fotoğraf sanatçısı Johan Bavman kendi ülkesinde; Ahmet Görsev ve Zeynep Sezerman ise Türkiye'den farklı babalık manzaralarını fotoğrafladı. Sergi çocuklarıyla yakın ilişki kuran 'ilgili babalara' dikkat çekmeyi amaçlayan sergi, hafta boyunca Muratpaşa Belediyesi fuayesinde ücretsiz gezilebilecek.
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6