Türk kızı Melina 27 Ekim’den beri kayıp

HAMBURG’un Wilhelmsburg semtinde oturan Ankaralı Aygün ailesinin 14 yaşındaki kızı Melina Aygün iki haftadan beri kayıp.

Türk kızı Melina 27 Ekim’den beri kayıp

En son 27 Ekim 2022 sabahı okula gittiği belirtilen Melina bir daha geri dönmedi. Konuyla ilgili görüştüğümüz Melina’nın annesi Ebru Aygün “Wilhelmsburg Stadtteilschule adlı okulda 9. sınıfa giden kızım, okuldan çıkınca eve gelmedi. Üzerinde sadece okul çantası ve okul eşyaları vardı. 2 haftadır kendisinden hiç haber alamadık. Çok perişanız. Kızımın bulunması için herkesin yardımına ihtiyacımız var” dedi.

Hamburg polisi de konuyla ilgili basın açıklaması yaparak “Ekim ayının sonundan bu yana 14 yaşındaki Melina Aygün kayıp. Wilhelmsburg’daki Hans-Sander-Straße’deki okuldan sonra bir daha gören olmadı” denildi. Annesi tarafından, kızının okuldan sonra her zamanki gibi eve dönmemesi üzerine Ekim ayı sonunda kayıp ihbarında bulunduğunu açıklayan polis, “Şu ana kadar yapılan geniş çaplı arama çalışmaları sonucunda küçük kızın bulunamaması üzerine, annesi bugünden itibaren kızının kamuoyu önünde aranmasını kabul etti” şeklinde açıklama yapıldı. 14 yaşındaki Melina makyajlı olduğunda 16 yaşında gibi gösterdiği belirtilirken, Melina’nın yaklaşık 1.56 metre boyunda, zayıf, koyu renk saçlı, annesiyle son görüşmesinde siyah deri ceket, siyah kapüşonlu sweatshirt, siyah İspanyol paça pantolon, siyah spor ayakkabı giyiyordu ve siyah bir sırt çantası taşıyordu. Harburg bölgesinin sorumlu Eyalet Kriminal Dairesi (LKA 181) soruşturmayı devralırken halktan yardım istedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2022, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6