banner198

Türel ve Turizmciler İsveç'e Çıkarma Yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve beraberindeki turizmciler, Antalya'nın tanıtımı için çıktığı Avrupa turunun bu günkü durağı İsveç oldu.

Türel ve Turizmciler İsveç'e Çıkarma Yaptı
 Gittiği her ülkede turizmciler ve gazeteciler ile bir araya gelen Türel, Antalya'nın turistik tesislerini, sahip olduğu binlerce yıllık dünya mirasını, ev sahipliği yaptığı uluslararası organizasyonları anlatıyor.

Temasları ses getiren Türel'in yaptığı görüşmelerin ardından ülkelerin önde gelen gazeteleri, dergileri sayfalarını Türkiye'ye ve Antalya'ya ayırıyor, hem tanıtım yapıyor hem de vatandaşlarına tavsiyede bulunuyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ziyaretler sırasında AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Şen, TÜROFED eski başkanlarından Ahmet Barut, Antalya Havaalanı İşletmesi CEO'su Yaşar Döngel, ANSET Genel Müdürü Gaye Doğanoğlu eşlik ediyor.
ATIL KUTOĞLU'NDAN DESTEK

Bu arada Türel Avusturya'da bulunduğu sırada Viyana'da yaşayan dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu, Başkan Türel ile birlikte toplantılara katılarak turizm çalışmalarına katkı sağladı.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 02:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6