THY ile Türkiye'ye uçacaklar için bagaj kilosu değişti

Türk Hava Yolları ekonomi sınıfı için üç, farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri, yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunacak.

THY ile Türkiye'ye uçacaklar için bagaj kilosu değişti

Daha önce ekonomi kabini için üç farklı tipte sunulan EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly uçuş paketlerimde değişikliğe gidildi. EcoFly’da kayıtlı bagaj hakkı kaldırılırken 8 kilogramlık kabin bagaj hakkı sabit tutuldu. ExtraFly’da 20 kilogram olan kayıtlı bagaj hakkı 23 kilograma, PrimeFly’da 25 kilogram olan kayıtlı bagaj hakkı 30 kilograma yükseltildi.

EcoFly seçeneğinde 1 parça 8 kilogram kabin bagajı ve ikram hakkı tanınıyor. ExtraFly seçeneğinde ise, 23 kilogram kayıtlı bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz standar koltuk seçimi, yüzde 25 ekstra bonus mil, ücretli bilet değişikliği hakkı sunuyor. PrimeFly’da ise 30 kilogram bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz standart koltuk seçimi, yüzde 50 ekstra mil, ücretsiz bilet değişikliği ve kesintili iade hakkı vermeye devam edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İFAKAT UZUN
İFAKAT UZUN - 6 ay Önce

AH BİR DE SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA İNSEN.!!!!!!

Fikriye dolek
Fikriye dolek - 6 ay Önce

Ne zaman değişti dün bilet aldim ve sordum yok oyle bir sey dedi ayrıca biletin üstünde 30 kilo yazıyor lütfen bilgi verirmisiniz

SIRADAKİ HABER

banner6