Stockholm'de çocuklara cinsel taciz ve istismara 2 yıl 6 ay hapis

Başkent Stockholm'de çocuklara cinsel taciz ve istismarda bulunduğu tespit edilen bir kişiye iki yıl altı ay hapis cezası verildi.

Stockholm'de çocuklara cinsel taciz ve istismara 2 yıl 6 ay hapis

Edinilen bilgilere göre, 50'li yaşlarında zanlı, çocuklara tecavüz ettikten sonra taciz görüntülerini başkalarıyla paylaşmasıyla ortaya çıkan istismar olayları nedeniyle iki yıl altı ay hapis cezasına çarptırıldı.

Geçen yaz, zanlının eski bir iş ortağı şahsın telefonunda tacizin resimlerini ve videolarını gördü. Olayı polise bildirmesiyle birlikte hakkında soruşturma başlatılan zanlı tutuklandı.

Sorgulama sırasında, adam bir flört sitesi aracılığıyla bir kadınla temasa geçtiğini ve kendisini tacizi işlemeye ve belgelemeye ikna ettiğini ileri sürerken, kadın olarak iletişim kurduğu kişinin daha sonra, erkek olduğu ve tecavüzden hüküm giyen biri olduğu ortaya çıktı.

Şahısların tutuklanması daha fazla şüpheli ve davacının tespit edilmesine yol açtı ve polis soruşturmayı genişletti.

Şahsın suçlu bulunduğu olaylar, çocuklara cinsel istismarda bulunması, çocukları cinsel görüntüler üzerinden istismar etmesi, cinsel taciz ve çocuk pornografisi suçları.

Bölge mahkemesi şahsa, iki yıl altı ay hapis cezasına ek olarak, mağdurlara toplam 155.000 kron tutarında tazminat da ödemesine hükmetti.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hic
Hic - 2 yıl Önce

Cok vermisler az indirim uygulasinlar. Birde cocuklari cok dusunurler yasa olsun baska sey olsun.
Cocuklarin gelecegini calip travma yasatsinlar pislikler 2 yil 6 ay hapis oh ne ala memleket.

SIRADAKİ HABER

banner6