Stockholm'de büyük tepki "Korkutucu"

İsveç'te bugün basına düşen bir adamın evinde öldükten üç yıl sonra fark edilmesi üzerine büyük tepkiler yağdı. İsveç kamuoyu durumu tek kelimeyle özetledi "Korkutucu"...

Stockholm'de büyük tepki "Korkutucu"

Başkent Stockholm'ün Södermalm bölgesinde yaşanan olayla ilgili sosyal medya üzerinden başta olmak üzere birçok insanda medya kuruluşlarını arayarak yaşanan olayın doğru olup olmadığını sorguladı. Gerçek karşısında şok yaşayan binlerce insanın bundan sonra yaşlılarla daha çok iletişimde olmaları gerektiğini belirttiği söylendi.

Hans Zibell, giderek daha fazla insanın yalnız kaldığı gerçeği olduğunu ancak bunun insanlıkla bağdaşmadığının altını çizdi.

Toplumun nasıl bu hale geldiğini sorgulayan bir çok İsveçli'nin bu olaydan çok etkilendiği belirtiliyor.

İnsanların birbirine karşı ilgili olması gerektiği ve bunun için bir takım adımların atılması gerektiğine inanan insan sayısının epey fazla olduğu ancak güncel hayatın içinde bunun uygulanmadığı belirtildi.

Semihhan AYDEMİR / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep yalcın
Zeynep yalcın - 4 yıl Önce

Çok yazık( uzaydamı yaşıyor bu insanlar! En azından vakmestareyle, bankadan hiç yememiş, içmemiş, o parayı kullanmamış olmasıyla bile farkedilirdi!!!!

BTmanli
BTmanli - 4 yıl Önce

Isveclilere sorsan biz mukembel bir ulkeyiz diyorlar yaslaninca camin kenarinda yalniz baslarina oturup ölmeyi bekkiyirla

SIRADAKİ HABER

banner194

banner6